Saraymar

Aydın İncir 200 Gr

Ürün Kodu : 193
19,90 TL
Aydın İncir
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi
:
16.10.2021
kapidaodeme2.png (11 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • AYDIN İNCİR

   

  Yazın en çok tüketilen meyvelerden biri incirdir. Anavatanı Aydın ili olan incir hem taze hem de kuru haldeyken tüketilmek için uygundur. Oldukça lezzetli bir yaz meyvesi olan Aydın incir kuru haldeyken ara öğünlerde, diğer yemiş çeşitleriyle birlikte ya da farklı tatlı tariflerinde kullanılabilir. Vücuda sağladığı faydalar sebebiyle formuna dikkat edenlerin de fazlasıyla tükettiği kuru incir, Saraymar kalite ve güvencesiyle adresinize geliyor! En kaliteli incirlerden üretilen bu sağlıklı atıştırmalık uygun fiyatlarla internet sitemizde sizlerle...

   

  Aydın İncir Ürün Bilgisi

   

  Aydın kuru incir, hemen hemen her yerde kullanılan bir kuru meyve cinsidir. Diğer kuru meyve ve taze yemişlerle birlikte enfes ve besleyici bir ara öğün olan Aydın incir her türlü davet ve organizasyonda misafirlerinize ikram edeceğiniz kalitededir. Mevsiminde toplanan en iyi Aydın incirler steril ortamlarda kurutulduğunda içindeki suyun büyük çoğunluğunu kaybeder. Böylelikle lif ve besin değeri bakımından daha zengin bir hale gelir. Birinci sınıf incirlerin kurutulup gıda standartları uygun olan ortamlarda paketlenmesi ile birlikte ünlü Saraymar kuru inciri elde edilir.

   

  Aydın kuru incir özellikle kabızlık giderici olarak tüketilen bir meyvedir. Bunun yanı sıra diyabet hastalarına yardımcı olması, içindeki potasyumdan dolayı kan basıncını dengelemesi, kalp ve damar hastalıklarını engellemesi ve cilde iyi gelmesi nedeniyle de en fazla tüketilen sağlıklı atıştırmalık olarak kabul edilebilir.

   

  Aydın İncir Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Saraymar Aydın incir yüksek besin değerlerine sahip bir üründür. A ve C vitamini, potasyum ve kalsiyum bakımından zengin olan Aydın incirin 100 gramında yaklaşık 249 kcal kalori bulunur. Saraymar tarafından binbir emekle kurutulan taze ve kaliteli incirleri hava almayan kaplarda ve güneş görmeyen ortamda uzun süre bozulmadan saklayabilirsiniz. Her türlü tarifte kullanacağınız kuru incir katkı maddesi, ilave koruyucu, domuz gıdası ve rafine şeker içermez.

   

  Aydın İncir saraymar’da!

   

  Saraymar olarak ülkemize özgü lezzetlerden olan inciri Aydın kalitesiyle Türkiye’nin her yerine gönderiyoruz. Bu sağlıklı atıştırmalık ürünlerini uygun fiyatlarla ve kapıda ödeme imkanlarıyla sunuyoruz. Her türlü ürün siparişinizi ücretsiz ve hızlı kargo fırsatları ile tarafınıza ulaştırıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.