Saraymar

Kavrulmuş Fıstıklı Baklava Lokum 190 Gr

Ürün Kodu : 64
59,90 TL

Tüm lokumlarımız HELAL GIDA sertifikalı ve ISO22000:2018-ISO9001:2015 belgelidir.

GLUTEN içermez ancak ÇARPRAZ BULAŞMA olabilir.

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • KAVRULMUŞ FISTIKLI BAKLAVA LOKUM

  Net: 150 Gr - 12 Dilim İçermektedir.

   

  Lokum, bu kültürün en nadide ve tüm dünyada isim yapmış olan geleneksel tatlılarından biri. Antep fıstığı bu tatlıların değişilmez parçalarından. Lokum ve antep fıstığı bir araya gelince ortaya muazzam bir lezzet çıkıyor. Bir de, antep fıstığının kavrulduğunu ve lokum içerisindeki yerini bu şekilde aldığını düşünün… İşte artık Saraymar farkı ile bu da mümkün. Saraymar’ın ortaya çıkarmış olduğu bu kavrulmuş fıstıklı baklava lokum, bugün en sevilen lokum çeşitleri arasında üst sıralarda bulunuyor. Eğer lokum konusunda sizin de tercihiniz bir fıstıklı lokum ise, o halde bu ürünü denemelisiniz.

   

  Kavrulmuş Fıstıklı Baklava Lokum Hakkında Bilmeniz Gerekenler

   

  Saraymar kalitesi ise üretilen bu baklava lokum içinde yer alan malzemeler, Türkiye’nin dört bir tarafından özel olarak seçiliyor. Örneğin içerisinde kullanılan pancar şekeri de, antep fıstığı da en verimli ve en doğal ürünlerin elde edilebileceği tarlalardan toplanıyor. Dolayısıyla ortaya muhteşem bir fıstıklı lokum çıkıyor. Eğer siz de lokum çeşitleri arasından hem uygun fiyatlı, hem ikramlık, hem de gün içinde tüketilebilecek bir lokum çeşidi arıyorsanız, kavrulmuş fıstıklı baklava lokum denemenize değecek olan ürünlerden biri.

   

  Ürün içerisinde boz toz fıstık, doz duble kavrulmuş fıstık ve boz toz fıstık gibi bu fıstıklı lokum türüne hayat veren malzemeler bulunuyor. Aynı zamanda her lokumda bulunması gereken pancar şekeri, mısır nişastası ve asitlik düzenleyici sitrik asit de yine bu lokum ürünleri içerisinde yer alıyor. Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmesi gereken lokum çeşitleri, içinde domuz jelatini ya da domuz yağı gibi ürünler barındırmıyor.

   

  Kavrulmuş Fıstıklı Baklava Lokum Saraymar’da!

   

  Saraymar olarak biz, bugün her zaman müşteri memnuniyeti öncelikli olarak çalışıyoruz. Bugün firmamıza dair en dikkat çeken konulardan biri, kapıda ödeme hizmetidir. Yani siz Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir ve ödemelerinizi ürünü teslim alırken yapabilirsiniz. Bu yöntem, ürünü teslim almadan ödeme yapmak istemeyen müşteriler tarafından yaygın olarak kullanılıyor. Saraymar Şekerleme’nin Türkiye çapında yaygın olarak tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.