Saraymar

Bal Badem Baton 375 Gr

Ürün Kodu : 138
59,90 TL
Çikolatalar, buz aküsü koyularak strafor kutuda gönderilmektedir.
kapidaodeme2.png (11 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • BAL BADEM BATON 375 GR

  Ürün ismi: Bal Badem Baton Çikolata
  İçerik: 35-40 
  Adet Bal Badem Baton Çikolata Bulunmaktadır.
  İçindekiler:
  Alerjen Uyarısı:
  Muhafaza Şartları:

   

  Baton çikolata üretim sürecinde ustalık isteyen bir çikolata türüdür. Çünkü lezzetli ve damaklarda unutulmaz tatlar bırakacak bir baton çikolata, ancak hünerli ustaların elinden çıkabilir. İşte Saraymar Şekerleme olarak biz, bademli çikolata, ballı çikolata ve çikolata kaplı badem ürünlerinde, en hünerli ustaları bünyemizde barındırıyoruz. Tıpkı diğer tüm lokum, çikolata ve şekerleme ürünlerinde olduğu gibi, bal badem baton çikolata ürünlerinde de zirveyi temsil ediyoruz. Siz de internet mağazamız üzerinden, istediğiniz miktarda bal badem baton çikolata sipariş edebilirsiniz.

   

  Bal Badem Çikolata Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Saraymar’ın bal badem baton çikolatası, size bildiğiniz diğer tüm çikolata ürünlerini unutturacak bir lezzete sahiptir. Bunda, üretim sürecinde kullanılan malzemelerin kalitesinden, üretim sürecinde çalışan personellerin ustalığına kadar çok sayıda faktörün katkısı vardır. Çünkü ballı çikolata da, bademli çikolata da, kaliteli malzemelerden üretilmesi gereken ürünler olduğu kadar, aynı zaman usta ellerden çıkması gereken ürünlerdir. İşte Saraymar’ın ortaya çıkardığı ürünlerin kalitesi de buradan gelir. Üretim sürecinde kullanılan kakao yağından süte, bademden fıstığa kadar her şey, en kaliteli malzemeler arasından seçilir. Nihayetinde Saraymar’dan çıkarak evlerinize ulaşan çikolata kaplı badem ürünleri, Türkiye’de üretilen en kaliteli ürünler olur.

   

  Saraymar’da üretilen ürünlerin hiçbirinde yapay tatlandırıcılar ya da domuz yağı gibi ürünler bulunmaz. Üretim sürecinde tüm ürünlerin hijyenik bir şekilde çıkış yapması ve evlerinize sağlıklı bir şekilde ulaşması sağlanır. Bu yüzden tüm Türkiye’de Saraymar bal badem baton çikolataları güvenle tüketilir.

   

  Bal Badem Baton Çikolata Saraymar Şekerleme’de!

   

  Bazı müşteriler açısından internetten alışveriş yaparken online ödeme imkanı bulunmaz. Bu yüzden müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir firma olarak biz, kapıda ödeme yöntemini de müşterilerimizin hizmetine sunduk. Yani bundan sonra ballı çikolata ya da bademli çikolata alışverişlerinizde ödemelerinizi internet üzerinden yapmak zorunda değilsiniz. Artık siparişlerinizi kapıda teslim alabilir ve ödemelerinizi de ürünü teslim aldıktan sonra yapabilirsiniz. Aynı zamanda sipariş ettiğiniz çikolata kaplı badem ürünlerinden memnun kalmazsanız, söz konusu ürünleri iade edebilir ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.