Saraymar

Bitter Madlen 275 Gr

Ürün Kodu : 143
39,90 TL
Çikolatalar, buz aküsü koyularak strafor kutuda gönderilmektedir.
kapidaodeme2.png (11 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • BİTTER MADLEN 275 GR

  Ürün ismi: Bitter Madlen Çikolata
  İçerik: 25-30
   Adet Bitter Madlen Çikolata Bulunmaktadır.
  İçindekiler:
  Alerjen Uyarısı:
  Muhafaza Şartları:

   

  Madlen çikolataların kalitesi tartışılmaz. Elbette bu kaliteli çikolataları kaliteli bir firmadan satın alırsanız, yaşadığınız alışveriş deneyimi de kaliteli olacaktır. Saraymar farkı ile gerçek bitter çikolata kullanılarak üretilen madlen çikolatalar, bugün tüm Türkiye’de sevilerek ve afiyetle tüketilir. Siz de kaliteli bitter çikolata malzemeleri ile üretilen bu çikolatalardan satın almak isterseniz, şu an doğru noktada bulunuyorsunuz!

   

  Peki 1 kare madlen çikolata kaç gram ediyor? Bu elbette çikolata üretilirken kullanılan malzemeye ve üretilecek olan madlen çikolatanın hacmine göre değişkenlik gösterebilir. Fakat Saraymar’dan vereceğiniz 1 kilo bitter madlen siparişiniz içerisinde yaklaşık olarak 140 ile 150 adet arasında çikolata bulunur.

   

  1 Kare Madlen Çikolata Kaç Gram Eder?

   

  İnternet üzerinde madlen çikolatalar ile ilgili en çok sorulan sorulardan biri 1 kare madlen çikolata kaç gram eder sorusudur. Firmamızda gerçek bitter çikolata kullanarak ürettiğimiz madlen çikolatalar içinde kakao kütlesi, kakao yağı ve kakao kuru maddesi ile birlikte kaliteli bitter çikolata bulunur. Bu malzemeler dışında kullanılan diğer malzemeler ise şunlardır: Doğala özdeş vanilin aroması, şeker, tam yağlı süt tozu, emülgatör olarak soya lesitini. Peki, tüm bu malzemeler kullanılarak üretilmiş olan 1 kare madlen çikolata kaç gram eder? 1 kare madlen çikolatanın ortalama ağırlığı yaklaşık 33 ya da 34 gram kadardır.

   

  Saraymardan vereceğiniz gerçek bitter çikolata kullanılarak üretilmiş olan madlen çikolata ürünlerinde domuz yağı ya da diğer kullanılmaması gereken malzemeler kullanılmaz. Ürünler yapay tatlandırıcı içermez ve üretim sürecinde en kaliteli bitter çikolata kullanılmıştır. Fakat bu ürün alerjen olarak süt ürünleri, soya sütü ya da eser miktarda ceviz ve fındık içerebilir.

   

  Bitter Madlen Çikolata Saraymar Şekerleme’de!

   

  En kaliteli bitter madlen çikolata çeşitlerine sahip olmak isterseniz, bunun için firmamızı tercih edebilirsiniz. Sektörde uzun yıllar çalışmış olmanın verdiği deneyim ile bugün tamamen kaliteli ürünler üretmekte ve bu ürünlerin internet üzerinden satışını gerçekleştirmekteyiz. Siz de Saraymar farkı ile sipariş edeceğiniz bu ürünlerin ödemesini, internet üzerinden ya da kapıda ödeme yöntemiyle yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.