Saraymar

Bitter Zikke Draje 235 Gr

Ürün Kodu : 134
39,90 TL
Drajeler, buz aküsü desteği sağlanarak strafor kutuda gönderilmektedir.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • BİTTER ZİKKE DRAJE

   

  Zikke drajenin nostaljik bir ürün olduğu söylenebilir. Küçük bozuk paralara benzeyen görüntüsü ile uzun zamandır üretilen ve sevilerek tüketilen bir üründür. Ağırlıklı olarak siyah, koyu sarı, bordo gibi renklerde olan bu ürün, gerek Türk kahvesinin, gerekse de çayın yanında tüketmek için uygundur. Şu an bu şeker çikolata ürününü minimum 45 gram olacak şekilde firmamızdan sipariş edebilirsiniz.

   

  Bitter Zikke Draje İçeriği

   

  Saraymar olarak biz ürettiğimiz hiçbir şeker ve çikolata ürününde domuz yağı ve türevlerini kullanmıyoruz. Aynı zamanda tüm bitter çikolata şekerli ürünlerimizi Türk gıda kodeksine uygun olarak üretiyoruz.

   

  Bitter zikke draje içerisinde bulunan malzemeler ise şu şekilde: Şeker, süt tozu, bitter çikolata, kakao yağı ve kakao kitlesi, renklendirici, emülgatör olarak soya lesitini, kıvam arttırıcı, aroma verici vanilin, kakao kuru maddesi, parlatıcı. Aynı zamanda bu şeker ve çikolata ürünleri süt ürünü ve soya sütünün yanında eser miktarda antep fıstığı, badem, fındık, ceviz ve gluten içerebilir. Bu yüzden bu maddelere alerjisi olanların, bu koşulları göz önünde bulundurarak tüketmesi gerekir.

   

  Bitter Zikke Draje Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Saraymar markası ile üretilen bu bitter çikolata şekerli bu ürün, şeker çikolata kategorisinde yer alan ve en sevilen ürünlerden biridir. Türkiye’nin her noktasına istenilen miktarda gönderilen bu şeker çikolata, bayram günlerinde ya da özel günlerde ikramlık olarak da kullanılabilir. Ürünü uzun süre saklamak isterseniz, bunun için güneşe ışığını doğrudan alan yerleri değil, daha çok serin ve kuru yerleri tercih etmeniz gerekir.

   

  Bitter Zikke Draje Saraymar’da!

   

  Saraymar Şekerleme olarak biz lokum ve çikolata gibi ürünlerin yanında, draje üretimi de gerçekleştiriyoruz. Bu şeker ve çikolata ürünlerini Türkiye’nin her noktasına gönderiyoruz. Aynı zamanda bu bitter çikolata şekerli bu ürün, draje kategorisinde oldukça fazla tercih edilen ürünlerden biri. Firmamızdan vermiş olduğunuz siparişler, güvenilir kargo şirketleri ile birlikte hızlı bir şekilde adresinize gönderiliyor. Sorun yaşadığınız ürünlerde koşulsuz şartsız iade ve değişim hakkınız bulunuyor. Ödemelerinizi isterseniz kapıda ödeme yöntemini kullanarak yapabiliyorsunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.