Saraymar

Bol Fıstıklı Hindistan Cevizli Lokum 300 Gr

Ürün Kodu : 60
59,90 TL

Tüm lokumlarımız HELAL GIDA sertifikalı ve ISO22000:2018-ISO9001:2015 belgelidir.

GLUTEN içermez ancak ÇARPRAZ BULAŞMA olabilir.


Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • BOL FISTIKLI HİNDİSTAN CEVİZLİ LOKUM

  Net: 300 Gr - 18-22 Dilim İçermektedir.

   

  Geleneksel lokum çeşitlerimizden biri olan bol fıstıklı lokum, bu ürünle birlikte hindistan cevizi ile buluşuyor. Saraymar farkıyla sahip olabileceğiniz bu bol fıstıklı hindistan cevizli lokum, tamamen taze olarak üretilmekte olup, vakumlu ambalajlar içerisinde adresinize gönderilir. Türkiye’nin en kaliteli hindistan cevizli saray lokumu ürünlerini üreten Saraymar, tüm ürünlerde olduğu gibi bu üründe de ustalığını ve kalitesini ortaya koyuyor. Artık bu antep fıstıklı lokum ürününü internet mağazamız üzerinden sipariş etmeniz mümkün.

   

  Bol Fıstıklı Hindistan Cevizli Lokum İçeriği

   

  Her üründe olduğu gibi, bol fıstıklı hindistan cevizli lokum ürününde de, ortaya kaliteli bir ürün çıkarabilmek adına ustalık ve deneyim gerekir. Biz Saraymar olarak, ortaya kaliteli ürünler koyacak ustalığa ve deneyime sahibiz. Dolayısıyla bugün ürettiğimiz ürünlerin tamamında kullandığımız malzemelerin yanına, bu ustalığı ve deneyimi de koyuyoruz. Bu sayede bugün Türkiye’nin en büyük lokum üreticilerinden biri durumuna geldik.

   

  Firmamızdan sipariş edeceğiniz bu hindistan cevizli saray lokumu içerisinde, başta hindistan cevizi olmak üzere mısır nişastası ve pancar şekeri, boz duble fıstık, asitlik düzenleyici sitrik asit ve su bulunur. Söz konusu malzemeler dışında domuz jelatini, mısır şurubu ya da glikoz şurubu ek ürünler, yapay tatlandırıcılar kesinlikle kullanılmaz. Ürünlerimizin tamamı Türk gıda kodeksine uygun olduğu için, sağlık ya da hijyen konusunda herhangi bir endişeye mahal vermez. Hem kendiniz evinizde tüketmek için, hem de arkadaşlarınıza hediye olarak vermek için bu antep fıstıklı lokum ürününü gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

   

  Bol Fıstıklı Hindistan Cevizli Lokum Saraymar’da!

   

  Bol fıstıklı hindistan cevizli lokum denince, Türkiye’de ilk akla gelen firmalardan biri Saraymar’dır. Saraymar’da üretilen hindistan cevizli saray lokumu ürünlerinden her biri birer ustalık eseridir. Yani vermiş olduğunuz sipariş sonrasında elinize geçecek olan hindistan cevizli ve antep fıstıklı lokum, son derece kaliteli ve lezzetli bir ürün olacaktır. Ayrıca Saraymar’dan vermiş olduğunuz siparişleri internet üzerinden ödemek zorunda değilsiniz. İsterseniz kredi kartınızla ya da nakit olarak, kapıda ödeme yöntemini de kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.