Saraymar

Bol Fıstıklı Padişah Lokum 310 Gr

Ürün Kodu : 59
42,90 TL

Tüm lokumlarımız HELAL GIDA sertifikalı ve ISO22000:2018-ISO9001:2015 belgelidir.

GLUTEN içermez ancak ÇARPRAZ BULAŞMA olabilir.

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • BOL FISTIKLI PADİŞAH LOKUM

  Net: 310 Gr - 18-22 Dilim İçermektedir.

   

  Lokum, Türk geleneksel yapısında saray mutfağının en nadide lezzetlerinden biridir. Aynı zamanda padişahların tatlısı olarak adlandırılır. Bu yüzden de bu topraklarda üretilen en eski lokum türlerinden biri padişah lokumdur. Bu bol fıstıklı padişah lokum ürünü de, geleneksel yöntemlerle üretilen ve tarih boyunca üretilmiş olan bir lokum türüdür. Eğer siz de bir bol fıstıklı padişah lokumu tatlısı isterseniz, bu ürüne artık Saraymar farkıyla Türkiye’nin neresinde olursanız olun sahip olabilirsiniz. Bu bol fıstıklı lokum ürününü 250 gram olarak ya da daha fazla sipariş edebilirsiniz.

   

  Bol Fıstıklı Padişah Lokum İçeriği

   

  Bir bol fıstıklı padişah lokum üretilirken, dikkate alınacak ilk unsurlardan biri, lokumu üreten kişilerin ya da firmaların bu konudaki deneyimidir. Eğer söz konusu firmalar bu alanda deneyimli ve geleneksel yöntemlerle çalışan ürünler kullanıyorlarsa, o halde ortaya çıkacak ürün de kaliteli olur. İşte Saraymar, bugün Türkiye’nin en yetenekli ustaları ile çalışmakta ve bu ustaların elinden çıkan en lezzetli padişah lokumu tatlısı ürünlerini Türkiye’nin dört bir tarafındaki müşterilerine ulaştırmaktadır.

   

  Saraymar’da üretilen bu bol fıstıklı lokum ürünleri içerisinde mısır nişastası, pancar şekeri, asitlik düzenleyici sitrik asit ve su gibi klasik malzemelerin yanında toz boz fıstık ve boz duble fıstık da bulunur. Bu lokuma tadını veren asıl malzemeler işte bu söz konusu fıstık ürünleridir. Aynı zamanda Saraymar lokum ürünlerinin hiçbirinde yapay tatlandırıcı bulunmaz. Ürünlere mısır şurubu, glikoz şurubu ya da domuz jelatini gibi malzemeler kesinlikle eklenmemiştir. Bu sebeple güvenle tüketeceğiniz ürünlerdir.

   

  Bol Fıstıklı Padişah Lokum Saraymar’da!

   

  Saraymar olarak biz, bugün lokum üretimi konusunda sektörün en üstünde bulunan markalardan biri durumundayız. Bu yüzden ürünlerimiz Türkiye’nin her köşesinde tüketiliyor. Örneğin bol fıstıklı lokum ürünlerinde Saraymar markasını her yerde görmeniz mümkün. Siz de nerede yaşıyor olursanız olun bir padişah lokumu tatlısı siparişi verebilirsiniz. Üstelik bol fıstıklı padişah lokumu siparişlerinizde ödemelerinizi kapıda ödeme kullanarak yapabilir, bu ödeme sırasında kredi kartı ya da nakit kullanmayı tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.