Saraymar

Çifte Kavrulmuş Kabak Çekirdeği

Ürün Kodu : 37
20,90 TL
Çifte Kavrulmuş Kabak Çekirdeği
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • Besin Değerleri;

  Her 100 Gramında;

  Kalori: 560 Kcal
  Protein: 24,4 G
  Karbonhidrat: 14 G 
  Lif: 8,8 G
  Yağ: 45,6 G
  A Vitamini:  38 Iu
  Kalsiyum:  41 Mg
  C Vitamini:  0,2 Mg
  Demir:  12,5 Mg

   

  Muhafaza Şartları;

  Serin Ve Kuru Yerde Muhafaza Ediniz. Güneş Işığı İle Doğrudan Temasta Bırakmayınız.


  Gönderim Şekli;

  Tüm Kuruyemişler Vakumlu Ambalajlarda Gönderilmektedir.


  Önemli Not;


  Tuzlu Ürünler Msg(Çin Tuzu) İçermemektedir.

  Ürünün Görüntüsünün Mükemmel Olması Kuruyemişin Doğal Olmadığını Gösterir.

  Türk Gıda Kodeksine Uygun Şartlarda Üretilmiştir.

   

  Çifte Kavrulmuş Kabak Çekirdeği

  Çıtır çıtır çitleyebileceğiniz çekirdekler, kendi içerisinde çeşitlere ayrılsa da herkesin favorisi değişiklik gösterebilmektedir. Bugün saraymarsekerleme.com olarak eşsiz lezzeti ile çitlemekten keyif alanların favorilerinden biri olan çifte kavrulmuş balkabağı çekirdek çeşitlerine yer verdik. Çekirdek çitlemek dendiğinde akla herkesin televizyon karşısında geçirdiği vakitler geliyor. Akşamları televizyon eşliğinde odaya yayılan çıtlama sesleri, bir süre sonra odaklanmaktan duyulmaz hale geliyor. Bağımlılık yapan, başladıkça durdurulamayan çifte kavrulmuş çekirdek türleri, her eve sesiyle lezzetiyle hoş sohbetler katıyor.

  Balkabağının içerisinden çıktığı adından da anlaşılan kabak çekirdekleri, kavrulduğu zaman beyaz renk değil koyu yeşil bir hal alır. Az oranda yağlı ve lezzetli olan içi de tüketirken oldukça keyif verir. İri içten oluşan bir kabak çekirdeği çitlemek isteyenler için Nevşehir kabakları oldukça ünlüdür. Bu çekirdekler kavrulduğunda iki kat lezzet ve koku yaymaya başlar. Bu nedenle ağırlıklı olarak kavrulmuş halleri tercih edilmekte ya da sade hali kavurtulmaktadır. Bir oturuşta bir ailenin neredeyse 1 kilo kadar tüketebileceği kabak çekirdekleri oldukça gerçekçidir. Hele bir de kalabalık bir aile yapısına sahipseniz çekirdek iki kat daha bağımlılık yapan keyif kuruyemişidir. Web sitemizde gerek kavrulmuş gerek kavrulmamış birçok çeşit kabak çekirdeğini bulmanız mümkün. Damak zevkinize göre dilediğiniz tercihi yapabilir ve çitlemek için gün sayabilirsiniz.

  Balkabağı çekirdeği, az kalorisi ile de oldukça rağbet gören bir ürün. Hem bol bol tüketirken, keyif alırken aynı zamanda az kalorili olması çok amaçlı bir kuruyemiş olmasına neden oluyor. Aynı zamanda kabak çekirdeklerini tek tüketmenin yanında, salatalarınıza ya da evde yoğurulmuş ekmeklerinize eklemeyi de düşünebilirsiniz. Kuruyemişler pratik besinler olmanın yanında zamanla birçok tarifte yer almaya devam ediyor. Var olan tarifleri uygulayabilir ya da kendi tarifinizi oluşturabilirsiniz. Çünkü damak zevkinizi en iyi siz bilirsiniz. Bizler de damak zevkinize ulaşan yolda birer aracı olarak sizler için çalışmaktayız. Güvenilir ve kaliteli kuruyemişler için her daim web sitemizi ziyaret edebilir ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.