Saraymar

Çiğ Kaju

Ürün Kodu : 43
59,90 TL
Çiğ Kaju
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • ÇİĞ KAJU

   

  Kajunun kuruyemişler arasında oldukça önemli bir yeri bulunuyor. Gerek lezzeti ile, gerekse de sıra dışı görüntüsü ile kaju, kuruyemiş ikramlarının en değerli üyelerinden biri. Saraymar güvencesi ile satın alabileceğiniz bu kavrulmamış kaju ürünü, aynı kahvenin ya da çayın yanında ikram edilebileceği gibi, aynı zamanda çeşitli yemeklerin, tatlıların ya da içeceklerin içinde de kullanılarak afiyetle tüketilebilir.

   

  Firmamızın internet mağazasından minimum 300 gramlık paketler halinde sipariş verebileceğiniz kabuklu kaju, vakumlu ambalajlarda gönderilmekte, böylelikle teslimat sırasında yaşanabilecek olan sorunların önüne geçilmektedir. Aynı zamanda bugün piyasada bulunan kaju fiyat bilgilerine baktığınız zaman, firmamızın sunmuş olduğu fiyat teklifleri oldukça uygundur.

   

  Çiğ Kaju Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Her 100 gramlık kavrulmamış kaju ürününde bulunan besin değerleri şu şekildedir: 6,7 miligram demir, 30,7 miligram kalsiyum, %67 yağ, 8,5 gram lif, %21 karbonhidrat, %12 protein ve 550 kalori. Aynı zamanda söz konusu kabuklu kaju ürünleri içerisinde kesinlikle çin tuzu barındırmaz. Tamamen doğal olarak satışı gerçekleştirilen bu ürünün görüntüsü her zaman mükemmel olmayabilir. Çünkü görüntüsü mükemmel olan kuruyemişler, genellikle doğal kuruyemişler değildir. Dolayısıyla bu ürünün doğal olduğundan emin olabilirsiniz.

   

  Türkiye’de kaju fiyat bilgisi bazen yüksekmiş gibi algılansa da, aslında kajunun içerdiği besin değerlerine ve kalitesine bakıldığı zaman aslında çok da yüksek değildir. Firmamız üzerinden uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz kavrulmamış kaju, Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilmiştir. Bu sebeple içerisinde herhangi bir katkı maddesi ya da başka bir ürün barındırmaz.

   

  Çiğ Kaju Saraymar’da!

   

  Saraymar her ne kadar çikolata ve lokum konularında uzman olsa da, Türkiye’nin en kaliteli ve en doğal kuruyemiş ürünlerini de Türkiye’nin dört bir tarafına gönderiyor. Uygun kaju fiyat imkanları, iade ve değişim hakkı, kapıda ödeme imkanı da yine firmamızın sunduğu avantajlar arasında bulunuyor. İhtiyacınız olan kabuklu kaju ürününü sipariş ettikten sonra, eğer ödemenizi online olarak gerçekleştirmek isterseniz, siparişinizi kapınıza getiren kuryeye isterseniz kredi kartı, isterseniz banka kartı, isterseniz de nakit olarak ödeyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.