Çikolata

SEVDİKLERİNİZ İLE BERABER TATLI ANLAR YAŞATAN HEDİYELİK ÇİKOLATALAR

17 Ağustos 2021

Hediyelik Çikolata seçenekleri çok fazla ayrıcalık ile art arda sıralanıyor. Hediye edilmek istenen kişiye, ya da hediye edilecek olan tarihe ya da özel gün veya gecelere özel olarak farklı tasarımları ile hayata geçiriliyor. Sadece hediyelik çikolata olmakla kalmıyor hem görüntüsü hem de damaklarda bırakmakta olduğu çikolata kalitesi ile hediye sahibinin kalbini kolayca fethetmeyi başarıyor.

ÖZEL TASARIM KURUMSAL ÇİKOLATALAR İLE FARK YARATIN

17 Ağustos 2021

Gerek kendi şirketiniz için ikramlık olarak misafirlerinize sunabileceğiniz gerekse hediye olarak tercih edebileceğiniz kurumsal çikolatalar ile en tatlı hediyeleri sunabilirsiniz. Kurumsal çikolatalar şirketlerin ne kadar profesyonel olduğunun bir göstergesidir. İkramlık olarak firmanız için tercih edebileceğiniz kurumsal çikolatalar şirket logonuzu taşırken sizleri yansıtan en tatlı reklam yöntemlerinden biridir. Yeni bir şirkete giderken hediye olarak yaptırabileceğiniz kurumsal çikolatalar ile anlamlı bir hediye tercih etmiş olacaksınız.

ÖZEL BİR ANA TATLI ŞAHİTLİK

17 Ağustos 2021

Nişan çikolatası, adından da kolayca anlaşılacağı gibi nişan cemiyetlerinde sözlerde ve kız isteme toplantılarında sıklıkla tercih edilmekte olan çikolata çeşitlerimizin başında gelmektedir. Kız ve erkeğin isimlerinin genellikle çikolata ambalajının üzerinde yazılı olduğu şekilde tercih edildiği ürünlerdir. Farklı seçenekler eşliğinde nişan çikolatası çeşitleri firmamız ürünleri arasında müşteri beğenisine sunulmaktadır.

MİNİKLERİN HOŞ GELDİN ÇİKOLATASI

17 Ağustos 2021

Bebek çikolatası, son dönemlerin en favori ve en çok aranan ürünlerinin başında geliyor. Özellikle doğumun gerçekleşmesinin ardından gelen misafirlere sunulmak amacıyla sıklıkla müşterilerimiz tarafından bebek çikolatası tercih ediliyor. Bebek çikolatası isimli seçenekleri ile en çok üretim yaptığımız ve ülkemizin farklı noktalarına göndermekte olduğumuz çeşitlerin başında gelmektedir. Küçük özel notlar eşliğinde bebek çikolatası çeşitleri özellikle isimli olarak büyük bir ilgi buluyor. Gelen taleplere en uygun şekilde cevap verebilmek için istenen şekilde bebek çikolatası süsleme işlemlerini en pratik biçimde gerçekleştiriyor tamda istenen tarihlerde verilen adrese ulaşım gerçekleştiriyoruz.

MUTLU SONA VARMADAN BİR DURAK ÖNCE:NİŞAN ÇİKOLATASI

17 Ağustos 2021

İnsanların evlenmesi çok önemli bir olaydır. Evlenmeden önceki bir durak olan nişan aşamasında düzenlenen toplantı insanların keyifli vakit geçirmesi ve mutluluğun paylaşılması için güzel bir etkinliktir. Nişan çikolatası bu hususta ağızları tatlandırmak, muhabbeti destekler. Çiftin mutlu gününe özel olarak tasarımlar oluşturulabilir. Nişan çikolatası çeşitlerini incelemek ve tasarımlar hakkında fikir sahibi olmak için web sitemizde biraz dolaşmanız sizin için faydalı olacaktır. Düğün, Nişan, Mevlit gibi önemli günlerde insanları ikramsız geri çevrilmemesi açısından da çikolata güzel bir seçim olabilir. Yaptıracağınız özel tasarım nişan çikolatası sayesinde misafirlerinize günün anlam önemini anlatan bir tarih, çikolataların üstüne esprili bir yazı yazdırabilir. Arzu ederseniz bir fotoğraf bile bastırabilirsiniz.

GÜZEL GÜNLERİNİZE ÖZEL HEDİYELİK ÇİKOLATA PAKETLERİ

17 Ağustos 2021

Güzel gün kutlamaları yapılırken bir kutu hediyelik çikolata vermek insanları başka bir hediye vermekten daha mutlu edebilir. Çikolata yemenin insanları daha mutlu ettiği zaten bilinen bir gerçektir. Hediyelik çikolata seçimi yaparken hazır bir tasarım seçebilirsiniz. Eğer istiyorsanız özel tasarımlarda yapılabilir. Arkadaşınızla aranızda esprisi olan bir nesnenin figürü şeklinde çikolatalar yapılabilir veya fotoğrafı çikolatanın üzerine bastırılabilir. Bu aşama da hediyelik çikolata paketinizin güzelliği sadece hayal gücünüze kalmıştır. İstediğiniz bir yazıyı veya rengi de çikolatalarda kullanabilirsiniz. Her türlü takım renkleri de kullanılabilir. Mesela arkadaşınız Fenerbahçeliyse sarı lacivert renkli çikolatalar tercih edilebilir. Hediyelik çikolata paketini almanız hemen yemenizi gerektirmemektedir. Paketlemeler çok sağlam yapıldığından içindeki ürün uzunca süre bozulmadan durur. Aldığınız çikolata paketini güvenle yiyebilir, ikram edebilirsiniz.

HEDİYELİK ÇİKOLATALAR İLE MUTLULUĞUNUZU BÖLÜŞÜN

17 Ağustos 2021

Hediye almak, vermek bizim kültürümüzde her zaman taşıyıcı unsurlardan bir tanesi olmuştur. Saraymar Hediyelik çikolata hizmeti sayesinde mutluluğunuzu bölüşerek daha da artırmanız mümkün. Hediyelik çikolatalar birçok etkinlikte kullanılabilirler. Bir bebek doğumu, doğum günü, düğün, nişan, sünnet gibi önemli günlerde hediyelik çikolata ikram etmek misafirlerinizi mutlu edecektir. Misafirler mutlu olunca o güzel günün sahipleri olan sizde mutlu olursunuz. Hediyelik çikolata çeşitlerini bir davete giderken de kullanabilirsiniz. Kim doğum günüde hatırası olacak özel bir çikolata paketi almak istemez ki? Hediyelik çikolata paketleri uzun süre hatıra olarak saklanabilirler. Paketleri açılmadığı sürece de bozulmazlar. Bu şekilde önemli bir hatıra oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.

DÜĞÜNE HAZIRLIK DAMAT BOHÇASI

17 Ağustos 2021

Evlilik kurumu aile yapısının bozulmaması açısından önemlidir. Bu aşamada evlenirken önemli bir hazırlık damat bohçası olmaktadır. Tabi aileler bunu karşılıklı olarak hazırlarlar yani bohça hazırlama karşılıklı bir durumdur. Bu yazıda sizlere damat bohçası ve özelliklerini aktaracağız. Damat bohçası nişan öncesinde hazırlanmaktadır. İçine damat adayına uygun eşyalar alınarak bir bohça içinde ona hediye verilir. Damat bohçası ve gelin bohçası adeti hediye alıp vermeyi teşvik ettiği için aileleri ve geleceğin eşlerini birbirlerine yakınlaştırmaktadır. Esasında bu bohça hazırlama adetinin asıl sebebi damadın ihtiyaçlarını almaktır. Bir nevi damat bohçası içine bir erkeğin tüm temel ihtiyaçları doldurulabilir. Bu ihtiyaç ürünleri güzelce paketlenir. Son senelerde paketleme yerine valizler tercih edilmektedir. Valizler zaten kendileri başlı başına bir paket olduğu için aileleri uğraştırmamaktadır. Aynı zamanda valizle ağır yükleri taşımaktan da kurtulabilirsiniz. Hem de damat bohçası dışarıdan bakıldığında daha güzel gözükür.

HAYATIMIZA TATLILIK KAYNAĞI OLAN BEBEKLERİMİZE BEBEK ÇİKOLATASI

17 Ağustos 2021

Bebekler yeni doğduklarında hepinizin fark ettiği gibi masum ve tatlı yavrulardır. Bir bebeğin doğumu ailesi ve çevresi için çok önemli ve güzel bir gündür. Çocukların doğumları asırlardan beri önem taşıyan bir olay olduğu için bazı kutlamalar, şenlikler, toplantılar yapılır. Her mutlu günümüz de olduğu gibi bu mutlu günümüz de de misafirleri ikramsız çevirmek bizim kültürümüz de yer almaz. Bu yüzden bebek çikolatası bu günler için tercih edilebilir bir seçenektir. Birçok çeşit bebek çikolatası vardır. İsteğinize göre tasarımları inceleyebilirsiniz.

KIZ İSTEMENİN OLMAZSA OLMAZI: SÖZ ÇİKOLATASI

26 Haziran 2021

Evlilik öncesi en önemli adımlardan biri, şüphesiz kız isteme merasimidir. Birbiriyle anlaşan çiftlerin hem ailelerinin birbiriyle tanıştığı hem de gelin ve damat adaylarının ailelere tanıştırıldığı bu merasimde, ilk izlenim oldukça önemlidir. Her iki taraf için de oldukça heyecanlı ve bir o kadar da stresli olan bugünde, erkek tarafı söz çikolatası ve çiçeğiyle birlikte kız evine konuk olur. Elinde söz çikolatası ve çiçeği olmadan kız istemeye gitmek, Türk geleneklerine göre oldukça ayıptır. Bu nedenle karşı tarafta iyi bir izlenim bırakmak ve kahve yanında tatlı tatlı konuşmak için mutlaka, o güne özel hazırlanmış bir kutu söz çikolatası ve bir buket çiçekle birlikte ziyarete gitmek gerekir.

1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.