Saraymar

Çıtır Leblebi

Ürün Kodu : 29
23,90 TL
Çıtır Leblebi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • Besin Değerleri;

  Her 100 Gramında;

  Kalori: 588 Kcal
  Karbonhidrat: %58
  Protein: %30
  Yağ: %12

  Muhafaza Şartları;

  Serin Ve Kuru Yerde Muhafaza Ediniz. Güneş Işığı İle Doğrudan Temasta Bırakmayınız.


  Gönderim Şekli;

  Tüm Kuruyemişler Vakumlu Ambalajlarda Gönderilmektedir.


  Önemli Not;


  Tuzlu Ürünler Msg(Çin Tuzu) İçermemektedir.

  Ürünün Görüntüsünün Mükemmel Olması Kuruyemişin Doğal Olmadığını Gösterir.

  Türk Gıda Kodeksine Uygun Şartlarda Üretilmiştir.

  Çıtırından leblebi yemek isteyenler için....

  Çıtır Leblebi

  Kuruyemişler, popüler çağı takip edebilen ve kendi güncelliğini koruyan ürünlerdendir. Çıtır leblebi de bu ürünlerden sadece biridir. Beslenme ve sağlıklı yaşamın her geçen gün daha önem arz etmesi de kuruyemişleri hayatımızın önemli bir parçası haline getirdi. Evlerimizde misafir ağırlarken bazen akşamları çay keyfi yaparken şimdi kuruyemişler temel besinlerimizin arasında yer almaya başladı.  Doğal tatları ve tuzlu-tatlı aromalarıyla evlerimizde taht kuran kuruyemişlerden biri de çıtır leblebi. Eşsiz lezzeti ve orantılı aromasıyla çıtır çıtır tükettiğimiz çıtır leblebiler, her türlü içecekle uyum sağlayabilmeyi başarıyor. Dünya üzerinde birçok çeşit kuruyemiş türü olsa da ülkemizde ve dünyada popülerliğini korumaya devam eden çıtır leblebi, geç keşfedenler için büyük pişmanlık yaratıyor.

  Çıtır leblebi her ne kadar sıradan bir kuruyemiş gibi görülse de birçok tatlı ya da tuzlu mamulün içerisinde yer alıp kolaylıkla uyum sağlayabilen özel bir kuruyemiştir. Kaliteli üretimi sağlandığı takdirde yararlarını ve tadını vücudunuza almamanız neredeyse imkânsızdır. Saraymarsekelerme.com kaliteden ödün vermeden doğal, taze ve uzun raf ömürlü çıtır leblebi temin etmek için sakın geç kalmayın. Her biri birbirinden değerli sarı çıtır leblebi tanelerini tüketen mutlu, tüketmeyen bin pişman.

  Sade tadı ve verdiği doygunluk hisssi ile tüketilmeye değer bir kuruyemiş olmasının yanında sade halini de tüketebilir ya da soya soslu leblebi gibi diğer türlerini de deneyebilirsiniz. Büyük emekler sonucu nohuttan elde edilmesi ile de ciddi bir işçilik ürünüdür. Marketlerde, kuruyemiş ve çerez gibi bayilerde sıklıkla satın alınan çıtır leblebi, kaliteli ve doğru muhafaza edilen dağıtımcılardan ve üreticilerden temin edilmelidir. Ucuzunu almak amacıyla kalitesiz ürün almak doğru bir adım olmayacaktır. Bu süreçte doğru kuruyemiş firmalarını araştırmak gerekecektir.

  Saramarsekerleme.com’dan sizlere olumlu yönde bir mesaj var. Sadece leblebi değil tüm ürünlerde kalite ve güvenli politikamızı korumaya devam ediyoruz. Yetiştiricilerden temin ettiğimiz doğal ve taze ürünleri doğru ambalajlama yaparak doğrudan sizlere ulaştırmak için çabalıyoruz. Fabrikalarımızda doğru koşullarda işleyerek soğuk hava depolarımızda korumaya alıyoruz. El değmeden taleplerinize uygun şekilde sizlerle buluşturuyoruz. Özenli paketlemelerle her daim hizmetinizdeyiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.