Saraymar

Çorbalık Maraş Tarhana 1000 Gr

Ürün Kodu : 232
49,90 TL
Çorbalık Maraş Tarhana
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi
:
17.10.2021
kapidaodeme2.png (11 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • ÇORBALIK MARAŞ TARHANA

   

  Bilindik, normal tarhanadan farklı bir yapıda bulunan benzersiz bir tarhana çeşidi olan maraş tarhanası, bugün Saraymar markası ile sofralarınıza geliyor. Hem şekli, hem yapımı, hem de lezzeti ile tamamen farklı olan ve toz tarhana gibi olmayan bu ürün, çok eskilere, 1400’lü yıllara kadar dayandığı tahmin ediliyor.

   

  Maraş tarhana, kabukları soyulmuş olan buğdayların pilav gibi pişirilmesinden sonra yoğurtla karıştırılması ve serilerek kurutulması ile elde ediliyor. Kurutulduktan sonra uzun süre saklanabilmesi sayesinde, kışlık bir yiyecek olarak mutfakların vazgeçilmezi haline geliyor. Aynı zamanda içinde bulunan buğday ve yoğurt sayesinde protein kaynağıdır ve uzun süre tok kalmanızı sağlayabilir. Doyurucu özelliği ile ön plana çıkan maraş tarhana, firmamız üzerinden 1 kiloluk paketler ile satın alınabiliyor. Üstelik uygun tarhana fiyatı avantajlarıyla.

   

  Çorbalık Maraş Tarhana Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Maraş tarhanası, sıradan bir toz tarhana ürününden son derece farklıdır. Üretiminde farklı yöntemler ve farklı malzemeler kullanıldığı gibi, yapılış şekli de normal tarhana çorbasına göre farklıdır. İçerisinde yoğurt, döğme buğday, tuz ve kekik bulunan bu maraş tarhanası, içinde katkı maddesi, koruyucu ya da domuz yağı gibi ürünler barındırmaz ve Türk gıda kodeksine uygundur. Her yaş grubundaki insan tarafından gönül rahatlığı ile tüketilebilir ve sağlık açısından herhangi bir risk taşımaz

   

  Eğer daha önce hiç tarhana çorbası pişirmediyseniz ya da maraş tarhanasını ilk kez yapacaksanız, o halde sipariş ettiğiniz paketin arkasında yazan tarifi kullanabilirsiniz. Kargoda sorun görmeyecek şekilde paketlenen ve elinize güvenli bir şekilde gönderilen bu ürün, aynı zamanda uygun tarhana fiyatı ile de yüzünü güldürecek.

   

  Çorbalık Maraş Tarhana Saraymar’da!

   

  Hem toz tarhana ürünlerini, hem de maraş tarhanası ürünlerini, güvenli bir şekilde ve bütçe dostu fiyatlarla firmamızdan sipariş edebilirsiniz. Saraymar olarak biz uygun tarhana fiyatı imkanları sunuyor ve beğenilmeyen ya da memnun kalınmayan ürünlerde müşterilerimize iade ve değişim hakkı tanıyoruz. Pek çok ürün için ücretsiz kargo imkanı sunuyor ve yine tüm müşterilerimizin kapıda ödeme yönteminden yararlanmalarını sağlıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.