Saraymar

Çorbalık Toz Acılı Tarhana 500 Gr

Ürün Kodu : 231
34,90 TL
Çorbalık Toz Acılı Tarhana
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi
:
16.10.2021
kapidaodeme2.png (11 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • ÇORBALIK TOZ ACILI TARHANA 500 GR

   

  Tarhana çorbası gerek besleyici özelliği, gerekse de hastalıklara karşı koruyucu ve şifa verme özelliği bulunan bir ürün olması sebebiyle, özellikle kış aylarının vazgeçilmez yemeklerinden biridir. Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biri olan tarhana çorbası, üretimi sırasında yine geleneksel yöntemler kullanılan ve emek isteyen bir yiyecektir. Saraymar markası ile üretilen bu çorbalık toz acılı tarhana da, yine Saraymar’ın hünerli ustaları tarafından üretilmiştir.

   

  Üretimi sırasında kullanılan malzemelerin tamamı yöresel ve yerli üretim olan tarhana fiyatı bakımından da oldukça uygundur. Yani çok yüksek rakamlar ödemeden, son derece kaliteli bir tarhana çorbası satın alabilirsiniz. Eğer daha önce hiç tarhana çorbası yapmadıysanız, çorbayı nasıl hazırlamanız gerektiği elinize ulaşan paketin arkasında yazıyor olacaktır. Bu ürünü yarım kiloluk paketler halinde istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.

   

  Çorbalık Toz Acılı Tarhana Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilen çorbalık toz acılı tarhana içerisinde domuz yağı ve türevleri bulunmaz. Bu tarhananın üretimi sırasında kullanılan malzemeler şu şekildedir: Yoğurt, döğme, tuz, kekik ve acı. Bu ürünler dışında herhangi bir koruyucu madde ya da katkı maddesi kullanılmamıştır. Hem üretim hem de paketleme sürecinde gerekli olan tüm hijyen ve sağlık önlemleri alınmıştır. Dolayısıyla elinize ulaşacak olan ürün gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz, hijyenik ve sağlıklı bir üründür.

   

  Bugün piyasada bulunan tarhana fiyatı ortalaması göz önüne alındığında, firmamız sunmuş olduğu fiyatların oldukça uygun olduğu rahatlıkla söylenebilir. Eğer siz de geleneksel yöntemlerle üretilmiş ve uygun tarhana fiyatı verilerek satışa sunulmuş olan bu ürünün tadına bakmak isterseniz, hemen tek tıkla sipariş verebilirsiniz.

   

  Çorbalık Toz Acılı Tarhana Saraymar’da!

   

  Türk mutfağına özgü tüm geleneksel lezzetler, bugün Saraymar sayesinde tüm Türkiye’ye ulaşabiliyor. İnternet mağazamız bu anlamda en çok kullanılan alışveriş platformlarından biri durumuna geldi. Siz de tarhana ve ihtiyacınız diğer ürünleri firmamız üzerinden uygun fiyat avantajları ve güvenli kargo hizmetinden faydalanarak sipariş edebilirsiniz. Pek çok ürün için ücretsiz kargo hizmeti bulunmakla birlikte, kapıda ödeme yönteminden yararlanma imkanınız da bulunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.