Saraymar

Efsane Fıstıklı Serisi Metal Kutu

Ürün Kodu : 433
219,90 TL

Tüm lokumlarımız HELAL GIDA sertifikalı ve ISO22000:2018-ISO9001:2015 belgelidir.

GLUTEN içermez ancak ÇARPRAZ BULAŞMA olabilir.

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • EFSANE FISTIKLI SERİSİ METAL KUTU

   

  Şık kutusu ve kutu üzerinde yer alan geleneksel desenleri ile bu efsane fıstıklı serisi metal kuru ürünü, ikramlık ve hediyelik lokum olarak Saraymar’ın eşsiz lezzetleri arasındaki yerini almış durumda. Yalnızca fıstıklı lokum ürünlerinden oluşan bu kutu, lezzeti ile misafirlerinizi ve hediye ettiğiniz kişilerin başını döndürecek ve aynı zamanda desenli yapısı ile salonlarınıza şıklık katacaktır. Ürün metal kutu içerisinde olması dolayısıyla, hem sunum yaparken kolaylık sağlar, hem de bu ürünün daha uzun süre muhafaza edilmesini sağlar.

   

  Efsane Fıstıklı Serisi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Efsane fıstıklı serisi, antep fıstığının farklı formları ile üretilen lokum çeşitlerinden oluşur. Ürünler içerisinde toz boz fıstık ve boz duble fıstık başta olmak üzere mısır nişastası, pancar şekeri, su, asitlik düzenleyici sitrik asit gibi her lokuma girdiğinde ona lezzet katan malzemeler bulunur. Saraymar’da üretilen fıstıklı lokum ürünlerinde bu malzemelerin yanına bir de deneyim eklenir. Çünkü en güzel lokum uzun deneyimler sonucu ortaya çıkar ve Saraymar olarak biz bugüne dek bu deneyimi edinmiş bir firmayız.

   

  Ürünlerimizin hiçbirinde yapay tatlandırıcı, mısır şurubu ya da glikoz şurubu ile domuz yağı ve domuz jelatini gibi ürünler kesinlikle kullanılmaz. Bu sebeple bütün üretim sürecimiz Türk gıda kodeksine uygun olarak işler. Serin ve kuru yerde muhafaza edilmesi durumunda daha uzun süre tüketilebilecek olan bu hediyelik lokum ürünleri, aynı zamanda metal kutu içerisinde olması dolayısıyla kolay bir sunum imkanı sağlar.

   

  Efsane Fıstıklı Serisi Saraymar’da!

   

  Saraymar Şekerleme olarak en güzel lokum ürünlerini üretebilmek için yıllardır çaba gösteriyor ve hizmet veriyoruz. Bugün geldiğimiz noktada en kaliteli fıstıklı lokum üreten firmalardan biri durumundayız. Türkiye’nin dört bir tarafına ismimizin yayılması, hızlı ve kargo hizmeti ile Türkiye’nin dört bir tarafına ulaşabiliyor olmamızdan kaynaklanıyor. Bugün gerek hediyelik lokum ürünlerinde, gerekse de diğer lokum çeşitlerinde sağlıklı ve kaliteli ürünler üretebildiğimiz için gururluyuz. Üstelik tüm bu ürünleri iade ve değişim hakkını savunarak ve kapıda ödeme avantajı ile gönderiyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.