Saraymar

File Badem

Ürün Kodu : 24
34,90 TL
File Badem
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • FİLE BADEM

   

  Taze badem içi parçalarının soyulup rendelenmesi ile elde edilen file badem, genellikle pasta üzerini süsleme amacı ile kullanılır. Ülkemizde daha sık tüketilen tuzlu badem ve çiğ badem çeşitleri ile kıyaslandığında daha az tercih edilen bir ürün olan file badem, doğallığı ve tazeliği ile öne çıkar. Kendine özgü bir aroması ve tadı olan file badem nedir sorusunu sormadan önce Saraymar online alışveriş adresine giderek bu ürünü inceleyebilir ve istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.

   

  File Badem Ürün İçeriği

   

  Son zamanlarda karşımıza sık sık çıkmaya başlayan file badem nedir diye merak ediyorsanız, Saraymar kalite ve güvencesi ile sunulan bu taze ürünü deneyebilirsiniz. File badem üretiminde taze ve kavrulmamış doğal badem içi parçalarının kabukları soyulur ve bademler ince ince rendelenir. Bu şekilde badem içleri pasta ve tatlılarda kullanılmaya uygun hale gelir.

   

  File badem çeşitleri pasta süsleme ve tatlı yapımının yanı sıra pilav, salata ve çorbalarda da verdiği hoş lezzet ve aroma sebebi ile tercih edilir. Diğer badem çeşitlerine göre kuruyemiş ya da çerez olarak değil de daha çok yemek, pasta, tatlı ve ekmek yapımında tercih edilen file badem lezzetini tazeliğinden alır. Saraymar farkı ile seçilen en taze ve lezzetli bademler toplanıp ayıklanır ve vakumlu poşetlerde ambalajlanır. Böylelikle taze file badem lezzeti uzun süre raflarda saklanmaya uygun hale gelir.

   

  File Badem Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  File badem, badem çeşitleri arasında tazeliği ve doğallığı sebebiyle öne çıkan bir ürün olmasının yanında oldukça yüksek besin değerlerine de sahiptir. 100 gr file badem içinde 54.1 gr yağ, 12 gr lif, 3.7 gr karbonhidrat, 18.7 gr protein, 5 gr şeker ve 54.1 gr yağ bulunur. Yüksek besin değerleri ve doğal lezzeti sebebiyle yemek ve tatlılarda kullanılan badem içi diyet dostu ve form korumaya yönelik tüketime de uygundur.

   

  File Badem Saraymar’da!

   

  Saraymar olarak en taze ve doğal badem içi çeşitlerini kapıda ödeme imkanları ile kapınıza kadar bırakıyoruz. Sunduğumuz uygun fiyatlarla kuruyemiş ve çerez ürünlerini her hane için ulaşılabilir kılıyor ve hızlı kargo hizmeti sunuyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.