Saraymar

Fıstıklı Muska 600 Gr

Ürün Kodu : 411
149,90 TL
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi
:
04.07.2022
kapidaodeme2.png (11 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • FISTIKLI MUSKA

   

  Geleneksel ve kendine has yöresel lezzetlerden biri olan fıstıklı muska, Saraymar tarafından tamamen doğal ve organik ürünler kullanılarak üretilir. Firmamızın hünerli ustaları tarafından, yılların getirmiş olduğu deneyimle ve geleneksel yöntemlerle üretilen bu fıstıklı muska tatlısı, Türkiye’nin her noktasına firmamız tarafından gönderilebilmektedir. Bu antep fıstıklı muska pestil içerisinde kullanılan ürünlerin tamamı, yöresel olarak yetiştirilen ve en güzel hasatlar arasından seçilen malzemeler kullanılarak üretilir.

   

  1 kiloluk ya da yarım kiloluk paketler halinde sipariş verebileceğiniz fıstıklı muska, stok durumuna göre siz siparişinizi verdikten 1 gün sonra kargoya verilir ve adresinize hızlı bir şekilde ulaştırılır. Bu fıstıklı muska pestil ürünleri hem korunarak, hem de hızlı bir şekilde gönderildiği için, elinize ulaştığında ilk günkü tazeliğini koruyor olur.

   

  Fıstıklı Muska Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Fıstıklı muska, Türk mutfağının yıllar içinde geliştirdiği önemli lezzetlerden biri. Hem misafirlere ikramlık olarak çıkarılabileceği gibi, hem de yemeklerden sonra tatlı olarak tüketilebilir. İçerdiği malzemeler dolayısıyla enerji verici özelliği bulunan fıstıklı muska tatlısı, içinde gluten barındırdığı için bu maddeye alerjisi bulunan insanlar tarafından kontrollü şekilde tüketilmeli ya da tüketilmemelidir.

   

  Bu ürün içerisinde nişasta, üzüm pekmezi ve fındık içi bulunur. Tamamen yerli ürünler kullanılarak üretilen bu fıstıklı muska, yerli pekmez ve yeni mahsul kuruyemişleri barındırır. Hiçbir fıstıklı muska tatlısı içinde glikoz şurubu, mısır şurubu ya da herhangi bir katkı maddesi bulunmaz. Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilen fıstıklı muska pestil, domuz yağı ya da benzer maddeler içermez. Seri ve kuru bir yerde saklanmalı, güneş ışınlarına doğrudan maruz bırakılmamalıdır.

   

  Fıstıklı Muska Saraymar’da!

   

  Türkiye’nin kendine özgü lezzetlerini üreten ve bunları Türkiye’nin her noktasıyla buluşturan firmamız, bugün fıstık muska konusunda da aynı faaliyetleri gösterir. Saraymar’ın bu enfes ürünlerinin tadına bakmak, artık yalnızca bir tık kadar kolay. Siz de internet mağazamızdan sipariş vererek hemen pek çok avantajdan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bu avantajların başında elbette pek çok ürün için sunulan ücretsiz kargo hizmeti ve kapıda ödeme imkanı geliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.