Saraymar

Fıstık Şekeri 235 Gr

Ürün Kodu : 129
49,90 TL
Drajeler, buz aküsü desteği sağlanarak strafor kutuda gönderilmektedir.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • FISTIK ŞEKERİ

   

  Draje ürünleri hem küçük olmaları, hem de renkli olmaları sebebiyle hem tatlı görünürler, hem de görüntüleri gibi oldukça tatlı ürünlerdir. Aradığınız ürün bir antep fıstıklı draje şeker ise, Saraymar markası ile üretilen bu küçük tatlı şekerlemelerden, hemen sipariş verebilirsiniz. Bu ürünler tamamen hijyenik ve sağlıklı koşullarda üretilerek, hızlı ve güvenli bir şekilde, Saraymar güvencesi ile artık Türkiye’nin her noktasına gönderiliyor. Türk kahvesinin ya da çayın yanında afiyetle tüketilebilecek olan bu fıstıklı draje, isterseniz 45, isterseniz 135 ve isterseniz de 235 gram halinde, paketli olarak sipariş edilebiliyor. Saraymar olarak biz, bugün hız kesmeden en kaliteli fıstık şekeri ürünlerini üretmeye devam ediyoruz.

   

  Fıstık Şekeri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Saraymar markası ile üretilen bu antep fıstıklı draje şeker, firmamızın en sevilen ürünlerinden biri. Özellikle çocuklar tarafından ilgi çekici olan bu fıstıklı draje, ebeveyn kontrolünde ve kararında tüketildiği zaman, sağlık açısından herhangi bir sorun yaratmıyor. İçerisinde şeker, fıstık, renklendirici, kıvam arttırıcı ve parlatıcı bulunan bu ürün, herhangi bir alerjen madde uyarısı barındırmıyor. Bu yüzden her yaş grubu insan tarafından, herhangi bir sağlık sorunu yaratmayacak şekilde tüketilebilir.

   

  Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilen fıstık şekeri, domuz yağı, alkol ve türevlerini barındırmıyor. Serin ve kuru yerde saklanması gereken fıstık şekeri, teslimat sırasında erimemesi için gerekli önlemler alındıktan sonra kargolanıyor.

   

  Fıstık Şekeri Saraymar’da!

   

  Saraymar olarak biz, tıpkı lokum, şekerleme ve çikolata ürünlerinde olduğu gibi, draje ürünlerinde de en lezzetli ve en kaliteli ürünleri üretmeye devam ediyoruz. Ürettiğimiz antep fıstıklı draje şeker de bu ürünlerden biri. Piyasada bulunan fıstıklı draje ürünlerine bakıldığı zaman, daha az ücret ödeyerek, daha fazla fıstık şekerine sahip olabiliyorsunuz. Bu yüzden bugün, bu alanda Türkiye’nin en çok tercih edilen firmalarından biri konumunda bulunuyoruz. Gerek hızlı ve güvenli kargo hizmetimiz, gerek hatalı ve beğenilmeyen ürünler için sunduğumuz iade ve değişim hakkı, gerekse de kapıda ödeme seçeneği ile, bugün tüm müşterilerimiz tarafından takdirle karşılanıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.