Saraymar

Frambuazlı Baklava 175 Gr

Ürün Kodu : 90
34,90 TL

Tüm lokumlarımız HELAL GIDA sertifikalı ve ISO22000:2018-ISO9001:2015 belgelidir.

GLUTEN içermez ancak ÇARPRAZ BULAŞMA olabilir.

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • FRAMBUAZLI BAKLAVA

  Net: 175 Gr - 12 Dilim İçermektedir.

   

  Alışılmışın dışında bir ürün olan frambuazlı baklava, bugün Saraymar Şekerleme’nin spesiyal ürünlerinden biridir. Gerek sahip olduğu renk ile gerek kıvamı ve yumuşaklığı ile tadanların akıllarından çıkmayan bu ürün, artık internet üzerinden istenilen miktarlarda sipariş edilebiliyor. Eğer daha önce baklava lokum denemediyseniz, bu frambuazlı lokum ürününü denemenizi kesin olarak tavsiye ediyoruz.

   

  Frambuazlı Baklava İçeriği ve Bilinmesi Gerekenler

   

  Frambuazlı baklava, standart lokum çeşitlerinden farklı olarak üretilen ve klasik lokum çeşitleri kadar yaygın olmayan bir lokum türüdür. Dolayısıyla denemeye değer bir ürün olduğu söylenebilir. Misafirlerinize ikram etmek amacıyla satın alacağınız bir frambuazlı baklava ürününü, isterseniz arkadaşlarınıza hediye etmek amacıyla da kullanabilirsiniz. Türkiye’de yaygın olarak üretilmeyen bu baklava lokum çeşidi, Türkiye’nin her yerine gönderiliyor olması sebebiyle son günlerde yaygın olarak tüketiliyor.

   

  Söz konusu frambuazlı lokum içerisinde bulunan malzemeler ise şunlar: Fındık, fındık kreması, doğal frambuaz marmelatı, mısır nişastası ve pancar şekeri, asitlik düzenleyici sitrik asit, su ve çöğen suyu. Ayrıca Saraymar’ın bu frambuazlı baklava ürünü içerisinde ekstra olarak yapay tatlandırıcılar kullanılmaz. Domuz yağı ve türevleri ürünlerin içeriğinde yoktur. Dolayısıyla herkes tarafından gönül rahatlığı ile tüketilebilir. Saklamak için uygun olan yerler, güneş ışığına doğrudan maruz kalmayan, kuru ve serin bölgelerdir.

   

  Frambuazlı Baklava Saraymar’da!

   

  Saraymar Şekerleme uzun yıllardır lokum, çikolata ve şekerleme üreten bir firma. Dolayısıyla bu konularda engin deneyimlere sahip ve kalitesini bugüne kadar üretmiş olduğu ürünlerle ortaya koymuş durumda. Eğer siz de bu kaliteyi tatmak ya da sevdiklerinizle paylaşmak isterseniz, bugün Saraymar olarak internet satışları gerçekleştiriyoruz. İster frambuazlı lokum, ister diğer şekerleme ürünleri konusunda hızlı ve güvenli kargo hizmeti ile Türkiye’nin her noktasına ulaşıyoruz. Sıra dışı ürünler olan bu baklava lokum ürünlerini siz de bir tık ile sipariş etmek ve bu ürünlere hızlı bir şekilde sahip olmak isterseniz, şu an doğru noktada bulunuyorsunuz! Üstelik Saraymar Şekerleme sizler için kredi kartı, banka kartı ya da nakit para ile kapıda ödeme imkanı da sunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.