Saraymar

Gül-i Şah Kırmızı Spesiyal Gül Lokumu 225 Gr

Ürün Kodu : 72
24,90 TL

Tüm lokumlarımız HELAL GIDA sertifikalı ve ISO22000:2018-ISO9001:2015 belgelidir.

GLUTEN içermez ancak ÇARPRAZ BULAŞMA olabilir.

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • GÜL-İ ŞAH KIRMIZI SPESİYAL GÜL LOKUMU

  Net: 225 Gr - 16 Gül Lokumu İçermektedir.

   

  Gül-i şah kırmızı spesiyal gül lokumu, gül şeklinde üretilmiş ve kağıt kalıplara yerleştirilmiş olan ürünlerdir. Güle benzemesi sebebiyle hem evlerinizde güzel ve estetik bir görüntü oluşturur. İçerdiği gül yaprakları gül-i şah kırmızı spesiyal gül lokuma muhteşem bir lezzet katar. Bu ürünü Saraymar farkı ile ve minimum 250 gram olacak şekilde sipariş etmeniz mümkün.

   

  Saraymar’da üretilen güllü yapraklı lokum, tamamen geleneksel yöntemler kullanılarak üretilir. Tamamen gül yaprakları kullanılarak üretilmiş olan bu ürün, gül şeklinde lokum kategorisinin en lezzetli üyelerinden biridir. Eğer hayatınızın herhangi bir döneminde gül kaplı lokum tüketmediyseniz, siz de hemen bir gül-i şah kırmızı spesiyal gül lokumu sipariş edebilirsiniz.

   

  Gül-i Şah Kırmızı Spesiyal Gül Lokumu İçeriği

   

  Bu ürün, her şeyden önce deneyim ve birikim içerir. Çünkü bir güllü yapraklı lokum yapabilmek için, öncelikle bu konuda ustalaşmak gerekir. İşte Saraymar çok uzun yıllardan bu yana gül kaplı lokum ürettiği için, bugün piyasadaki en kaliteli gül şeklinde lokum da firmamızda üretilmektedir. Saraymar olarak biz, ürünlerimizin hiçbirinde yapay tatlandırıcılar, glikoz şurubu ya da mısır şurubu gibi ürünler kullanmıyoruz. Bu sebeple sevdiklerinize gönül rahatlığıyla ikram edebileceğiniz ya da hediye edebileceğiniz ürünler üretiyoruz.

   

  Gül-i şah kırmızı spesiyal gül lokumu içerisinde doğal gül aroması başta olmak üzere, mısır nişastası, pancar şekeri, asitlik düzenleyici sitrik asit ve su bulunuyor. Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilen ve taze olarak üretildikten sonra vakum yöntemiyle ambalaja giren bu ürünler, kesinlikle domuz jelatini ya da benzer ürünler içermiyor.

   

  Gül-i Şah Kırmızı Spesiyal Gül Lokumu Saraymar’da!

   

  Saraymar olarak biz, Türkiye’nin uzun yıllardır lokum üreten en önemli firmalarından biriyiz. Lokumun her çeşidini, yılların birikimi ile kaliteli olarak üretmekteyiz. İşte güllü yapraklı lokum ya da gül şeklinde lokum ürünleri de, üretim kategorimiz içerisinde yer alıyor. Eğer siz de bir gül kaplı lokum sipariş etmek isterseniz, bunu hemen ödemenizi kapıda ödeme yöntemi ile yapacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.