Saraymar

Gül-i Şah Kırmızı Spesiyal Gül Lokumu Metal Kutu

Ürün Kodu : 447
89,90 TL

Tüm lokumlarımız HELAL GIDA sertifikalı ve ISO22000:2018-ISO9001:2015 belgelidir.

GLUTEN içermez ancak ÇARPRAZ BULAŞMA olabilir.

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • GÜL-İ ŞAH KIRMIZI SPESİYAL GÜL LOKUMU METAL KUTU

   

  Bugüne kadar Saraymar markası ile üretilmiş olan pek çok spesiyal üründen biri olan gül-i şah kırmızı spesiyal gül lokumu, metal kutusu ile karşınızda. Kutusunun metal olması sebebiyle daha ağır ve daha şık bir görüntüye sahip olan bu gül lokum ürünü, aynı zamanda muhafaza konusunda da büyük kolaylık sağlıyor. İçerdiği gül lokumları, gül şeklinde olması sebebiyle estetik bir görüntü oluştururken, içerdiği gül aroması ile bu ürünler tadı damakta bırakan ürünlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Aile ziyaretlerinde, düğün ya da nişan gibi etkinliklerde, açılışlarda ya da doğum günü partilerinde hediyelik lokum olarak kullanılabilecek bu ürün, istediğiniz miktarda Saraymar farkıyla sipariş edilebiliyor.

   

  Gül-i Şah Kırmızı Spesiyal Gül Lokumu

   

  Bu kutu içerisinde toplamda 35 adet gül-i şah kırmızı spesiyal gül lokumu bulunuyor. Bu lokumların her biri gramaj olarak birbirinden farklı olabilir. Çünkü ürünlerin tamamı el yapımı olarak üretiliyor ve herhangi bir konvansiyonel makine kullanılmadan elle kesiliyor. Yani bir ürünün gramajı, bir diğer ürünün gramajından eksik ya da fazla olabiliyor. Her ne kadar diğer gül lokum ürünleri için istediğiniz miktarlarda sipariş oluşturabiliyor olsanız da, bu ürün için böyle bir durum mümkün değil. Çünkü bu ürün kutulu bir ürün olduğu için aynı zamanda standart da bir ürün. Fakat eğer isterseniz yalnızca 1 kutu değil, birden fazla kutu olarak da sipariş verebilirsiniz. Bu ürünü yalnızca evlerinizde misafirlere ya da ailenize ikram etmek için değil, aynı zamanda hediyelik lokum olarak da tercih edebilirsiniz.

   

  Gül-i Şah Kırmızı Spesiyal Gül Lokumu Saraymar’da

   

  Bu ürünü elbette kutulu olarak değil, açık olarak da sipariş edebilirsiniz. Fakat bu ürünün metal bir kutu içinde olması, gül lokumu ürünlerini hem daha kolay bir şekilde muhafaza etmenizi sağlar, hem de sunum konusunda büyük kolaylık sağlar. Bu yüzden gül lokum ürünlerinin metal kutu içinde sipariş edilmesi daha kullanışlı olur. Ayrıca bu hediyelik lokum ürünleri, kapıda ödeme ile de sipariş edilebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.