Saraymar

Gül-i Şah Spesiyal Gül Lokumu Metal Paket Karışık

Ürün Kodu : 391
89,90 TL

Tüm lokumlarımız HELAL GIDA sertifikalı ve ISO22000:2018-ISO9001:2015 belgelidir.

GLUTEN içermez ancak ÇARPRAZ BULAŞMA olabilir.

kapidaodeme2.png (11 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • GÜL-İ ŞAH SPESİYAL GÜL LOKUMU METAL PAKET KARIŞIK

   

  Gül-i şah spesiyal gül lokum metal paket ürünü, içerisinde Saraymar’ın spesiyal lokum çeşitlerinden olan gül-i şah beyaz spesiyal gül lokumu ve gül-i şah kırmızı spesiyal gül lokumu ürünlerinden oluşan paketli bir üründür. Hem şık metal kutusu ile, hem de estetik görüntüsü ile bu gül lokumu, hem evlerinize renk katar, hem de sevdiklerinizin yüzünü güldürecek ve ağızlarını tatlandıracak oldukça hoş bir hediyedir. Eğer aradığınız şey bir hediyelik lokum ürünü ise, içerisinde barındırdığı spesiyal gül lokumu ile bu ürün, gözünüz kapalı olarak sipariş edebileceğiniz bir üründür.

   

  Paket İçeriği

   

  Gül-i şah spesiyal gül lokumu metal paket ürünü içerisinde bulunan gül lokum ürünlerinin tamamı el üretimidir. Bu yüzden her bir lokumun aynı gramajda olması mümkün değildir. Sipariş ettiğiniz söz konusu hediyelik lokum içerisinde toplamda 35 adet gül lokumu bulunur. Paketin ortalama ağırlığı ise 875 gramdır. Gül şeklindeki görüntüsü ile ve kağıt kalıplar üzerine yerleştirilmiş olması sebebiyle bu ürün, hem misafirlere ikram ederken, hem de tüketirken büyük kolaylık sağlar.

   

  Gül-i şah spesiyal gül lokumu içerisinde bulunan malzemeler şunlardır: Doğal gül aroması, asitlik düzenleyici sitrik asit ve su, mısır nişastası ve pancar şekeri. Ürünler içerisinde sayılan malzemeler dışında mısır şurubu ya da glikoz şurubu gibi, yapay tatlandırıcılar ya da domuz jelatini gibi hiçbir madde bulunmaz. Türk gıda kodeksinde ve hijyen standartlarına uygun olarak üretilmiş olan bu gül lokumu ürünleri, hem çocuklar, hem de yetişkinler tarafından gönül rahatlığı ile tüketilebilir.

   

  En Güzel Hediyelik Lokum Ürünleri Saraymar’da!

   

  Saraymar Şekerleme olarak biz, bugün lokum konusunda Türkiye’nin zirvesinde bulunuyoruz. Dolayısıyla Türkiye’deki lokum üreticileri arasında güvenebileceğiniz firmalardan biriyiz. Her üründe olduğu gibi, gül lokum konusunda son derece kaliteli ürünler üretiyor ve bu ürünleri Türkiye’nin dört bir noktasındaki müşterilerimize ulaştırıyoruz. Eğer siz de Saraymar farkıyla bir hediyelik lokum siparişi vermek isterseniz, ödemelerinizi isterseniz internet üzerinden yapabilir, isterseniz de kapıda ödeme yöntemini kullanarak yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.