Saraymar

Gül Yapraklı Narlı Fıstıklı Lokum 230 Gr

Ürün Kodu : 74
29,90 TL

Tüm lokumlarımız HELAL GIDA sertifikalı ve ISO22000:2018-ISO9001:2015 belgelidir.

GLUTEN içermez ancak ÇARPRAZ BULAŞMA olabilir.

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • Net: 230 Gr - 16 Dilimden Oluşmaktadır.

  Glutensiz-Gluten Free

  Bu Ürün Veya Ürünler Buğday Nişastası İçermediğinden Glutensizdir.


  Ürün İçeriği;


  *Antep Fıstığı
  *Nar Çiçeği (Hibiskus)
  *Nar Ekstratı
  *Gül Yaprağı Kurusu
  *Mısır Nişastası
  *Pancar Şekeri
  *Su
  *Asitlik Düzenleyici Sitrik Asit (E330)

  Muhafaza Şartları;

  Serin Ve Kuru Yerde Muhafaza Ediniz. Güneş Işığı İle Doğrudan Temasta Bırakmayınız.

  Önemli Not;

  Lokumlarımızın Hiçbirinde Yapay Tadlandırıcı , Mısır Şurubu , Glikoz Şurubu , Domuz Jelatini Kullanılmamaktadır.

  Bitkisel Ve Doğal Renklendirici İçerir. (Hibiskus)

  Türk Gıda Kodeksine Uygun Şartlarda Üretilmiştir.

  Gül Yapraklı Narlı Fıstıklı Lokum

  Aromalarıyla her çeşidinin mutlaka hitap ettiği bir kitle olan lokumlar sizlerin de mutlaka ağzını sulandırmaktadır. Damak tadınıza göre seçebileceğiniz o kadar fazla lokum çeşidi vardır ki lokumlar bu konuda kimseye geçit vermiyor. Herkesin kendi favorisini seçmesini ve bol bol tüketerek sevdikleriyle paylaşmasını bekler gibiler. Hiç narlı lokum duydunuz mu? Kışın tane tane çıkartarak tükettiğimiz, bilmecelere konu olan o lezzetli narları çarşıdan bir tane alıp evde onlarca lokuma dönüştüğünden habersiz olabilirsiniz. Ancak her aromaya yakışan lokum yapılırken nar aroması da unutulmamış. Narlı fitil lokum çeşidi ile nar severlerin başı derde girebilir. Gül yapraklı lokum aromasıyla birleşerek sizlere sunulan narlı lokumlar oldukça gündemde. Güllüsünden fındıklısına klasiğinden Hindistan cevizlisine her çeşit varken narlı Antep fıstıklı lokum bu gidişle hepsini sollayacak gibi duruyor.

  Kullanılan malzemelere göre besinde değerleri değişiklik gösteren lokumların 100 gramında ortalama 90 gr karbonhidrat, 5 mg kalsiyum, 19 mg potasyum taşımaktadır. Bademcik bölgesinde yer alan iltihabın azalması, böbrek hastalıklarına olumlu yönde etkisi gözlemlene lokumlar, aynı zamanda ciltte meydana gelen yaraların da tedavisinde etkilidir. Ancak her şeyin fazlasının zararlı olduğu gibi lokumları da dur durak bilmeden tüketmek doğru değildir. Sağlıklı ve doğal bir besin olmasına rağmen içerisinde nişasta ve şekerin yer alması nedeniyle aşırı dozda tüketilmemesinde fayda vardır.

  Türk mutfağında tatlı ve şekerleme denildiğinde sıralamada başı çeken lokumlar, genel olarak ikram edilirken mendillerin içinde servis edilir. Ancak günümüzde restorant gibi yerlerde Türk kahvesine eşlik etmesi amacıyla kahve tabağının yanına eklenir. Bu da hoş sohbetlerinize eşlik ederek tatlı dilli konuşmalara şahit olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.