Saraymar

Gün Kurusu Kayısı 225 Gr

Ürün Kodu : 196
29,90 TL
Gün Kurusu Kayısı
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi
:
30.11.2021
kapidaodeme2.png (11 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • GÜN KURUSU KAYISI

   

  Normal sarı kayısı kurusundan farklı olarak rengi daha koyu olan gün kurusu kayısı, özellikle sindirimle ilgili problemlerin giderilmesi konusunda büyük kolaylık sağlayan kuru meyveler grubunda bulunuyor. İçerdiği besin değerleri ve sağlıklı atıştırmalık olarak tüketilmesi sebebiyle yaygın olarak tüketiliyor. Saraymar olarak biz, bu son derece kaliteli ürünün en kaliteli olanlarını üretildiği bölgeden seçiyor ve hizmetinize sunuyoruz. Minimum 300 gram ve katları olarak sipariş edeceğiniz bu kuru kayısı, hızlı ve güvenli kargo yöntemi kullanılarak adresinize kadar gönderiliyor.

   

  Gün Kurusu Kayısı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Yüksel lif ve yüksek potasyum içeren gün kurusu kayısı, Türkiye menşeli bir üründür ve aynı zamanda ünü sınırları aşmış durumdadır. Normal kas fonksiyonlarına doğrudan olumlu etki eden kuru kayısı, aynı zamanda sindirim sorunlarının giderilmesi konusunda en çok tüketilen ürünlerin başında geliyor.

   

  Kurutulmuş olan bu Saraymar ürünleri içerisinde herhangi bir katkı maddesi, şeker ya da ilave koruyucu bulunmuyor. Bu sebeple kuru kayısı Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilmiş bir ürün. Saraymar güvencesiyle satışa sunulan tıpkı diğer kuru meyveler gibi bu üründe de domuz yağı ve türevleri bulunmuyor. Eğer bu ürünü saklamak isterseniz, bunun için yapmanız gereken şey ürünü serin ve kuru bir yerde saklamak, güneş ışığına doğrudan maruz bırakmamak.

   

  100 gram gün kurusu kayısı içerisinde yaklaşık olarak bulunan besin değerleri şu şekilde: 250 kalori, 50.5 gram karbonhidrat, 5.3 gram protein, 0.6 gram yağ, A vitamini, C vitamini, 1654 mg potasyum, 100 mg kalsiyum, 3.8 mg demir.

   

  Gün Kurusu Kayısı Saraymar’da!

   

  Türkiye’nin her noktasına kurutulmuş meyveler gönderen firmamız, aynı zamanda bunu uygun fiyat teklifleri ile yapıyor. Yani Saraymar aracılığıyla en kaliteli ürünlere en düşük fiyatlarla ulaşabiliyorsunuz. Saraymar Şekerleme olarak bizim müşterilerimize sunduğumuz avantajlar şu şekilde:

   

  • Kapıda ödeme imkanı (Kredi kartı, banka kartı ve nakit olarak),
  • Hızlı ve güvenli kargo hizmeti,
  • Yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisi,
  • Beğenilmeyen ya da hatalı gönderilmiş ürünlerde değişim ve iade imkanı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.