Hakkımızda
SARAYMAR ŞEKERLEME
Saraylarda sultanların beğenisine sunulmuş dünyadaki en eski tatlılardan biri olan lokum; eşsiz tadı, kokusu ve kıvamı ile kıymetini , bayramların ve en özel günlerin gözde ikramı olmuş, ipek mendillere sarılan kıymetli bir hediye olarak kabul görmüştür.Saraymar Şekerleme lokumları da, Osmanlı saraylarındaki lezzet ve saflıktan ilham alınarak ortaya çıktı ve lokumun en nefis hali sizlerin beğenisine sunuldu.

Lokum Geçmişten Geleceğe En Büyük Mirasımızdır.

50 yıllık tecrübeye sahip “SARAYMAR ŞEKERLEME”3 kuşaktır; lokum,fıstık ezmesi ve doğal yöresel şıra ürünleri satışını gerçekleştiren butik bir firmadır.Tüm ürünleri doğal yemişlerle, meyve kuruları , boya gerektiren ürünler ise organik gıda boyaları ile üretilmektedir. Ürünlerimizin içinde kimyasal yada sentetik olan , kıvam vericiler, koruyucular , lezzet verici aromalar, glikoz, mısır şurubu, suni tatlandırıcılar, gıda boyası, renklendiriciler vb. katkı maddeleri bulunmaz. Örneğin güllü lokumu gül yaprakları ile lezzetlendirir, pancar ile renklendiririz. Yeşil tonları çimen den elde edilen organik gıda renklerinden, sarı tonlarını safrandan elde ederiz. Firmamız butik tarzını bozmadan kalitesini sürdürmektedir.

Hedefimiz; daima arayış içinde ve yeniliklerle daha nice seneler heyecanla hizmet etmek ve dünya ya Türk lokumu ve K.Maraşın Yöresel Lezzetlerini hak ettiği şekilde tanıtmaktır.
saraymar-sekerleme.jpg (392 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.