Saraymar

Hindistan Cevizli Çifte Kavrulmuş Lokum 240 Gr

Ürün Kodu : 71
19,90 TL

Tüm lokumlarımız HELAL GIDA sertifikalı ve ISO22000:2018-ISO9001:2015 belgelidir.

GLUTEN içermez ancak ÇARPRAZ BULAŞMA olabilir.

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • HİNDİSTAN CEVİZLİ ÇİFTE KAVRULMUŞ LOKUM

  Net: 240 Gr

   

  Bir lokumun çifte kavrulmuş olması, o lokumun tadının daha keskin olması anlamına gelir. Lokum içerisinde bulunan antep fıstığı, lokum içerisinde girmeden önce bir kez kavrulur. Ardından lokum ile birlikte bir kez daha kavrularak çifte kavrulmuş hale gelir. İşte bu lokum çeşidinin etrafına hindistan cevizi kaplanması sonucu ortaya çifte kavrulmuş hindistan cevizli sultan lokumu çıkar. Geleneksel lokum çeşitlerine bakıldığı zaman, sultan lokumu cevizli olur. Fakat bu lokum, Saraymar kalitesiyle hindistan cevizli olarak da üretilmiştir. Aynı zamanda Saraymar olarak firmamızın sunmuş olduğu çifte kavrulmuş lokum fiyatı, bütçenizi yormayacak türdendir.

   

  Hindistan Cevizli Çifte Kavrulmuş Lokum İçeriği

   

  Çifte kavrulmuş sultan lokumu cevizli olarak üretilebildiği gibi, artık markamız aracılığıyla hindistan cevizli olarak da üretilmektedir. Bugün çifte kavrulmuş hindistan cevizli sultan lokumu, tüm Türkiye’ye Saraymar markası ile ve en uygun çifte kavrulmuş lokum fiyatı ile dağıtılır. Hem kalitesi hem de lezzeti ile yiyenleri kendisine hayran bırakan bu lokum, içerisinde herhangi bir yapay tatlandırıcı içermediği gibi, gluten ya da buğday nişastası da içermez. Dolayısıyla eğer gluten alerjiniz varsa, bu lokumu gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

   

  Çifte kavrulmuş hindistan cevizli lokum içerisinde bulunan malzemeler ise şunlardır: Pancar şekeri ve mısır nişastası, hindistan cevizi, fıstık, asitlik düzenleyici sitrik asit ve su. Bu ürünler dışında mısır şurubu ve glikoz şurubu da ürünlerin içerisine dahil edilmez. Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilen hindistan cevizli sultan lokumu içinde domuz jelatini bulunmaz.

   

  Hindistan Cevizli Çifte Kavrulmuş Lokum Saraymar’da

   

  Türkiye’nin en kaliteli lokum üreticilerinden biri olan Saraymar ile bugün sultan lokumu cevizli olarak üretiminin dışında, hindistan cevizli olarak da satın alınabiliyor ve size bambaşka bir ikramlık sunuyor. Siz de hemen en uygun çifte kavrulmuş lokum fiyatı ile firmamızın internet mağazası üzerinden alışveriş yapabilir, harika bir ikramlık ve hediyelik lokuma sahip olabilirsiniz. Ayrıca hindistan cevizli sultan lokumu ya da diğer siparişlerinizde kredi kartı ya da nakit kullanarak kapıda ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.