Saraymar

Hindistan Cevizli Draje 235 Gr

Ürün Kodu : 125
39,90 TL
Drajeler, buz aküsü desteği sağlanarak strafor kutuda gönderilmektedir.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • HİNDİSTAN CEVİZLİ DRAJE

   

  Hindistan cevizi ülkemizde yetiştirilmiyor olsa da, Türkiye’de hindistan cevizi kullanılarak üretilen çok sayıda tatlı ve şekerleme çeşidi bulunuyor. Özellikle firmamız üzerinden de edinebileceğiniz hindistan cevizli lokumlar büyük ilgi görüyor. İşte bu yüzden, yine Saraymar markası ile alabileceğiniz hindistan cevizli draje de, bugünlerde büyük ilgi gören küçük çikolata ürünlerinden biri. Bugüne kadar mutlaka bir çikolata draje tüketmiş olmalısınız. Fakat herhangi bir hindistan cevizli draje ile karşılaşmış olma ihtimaliniz oldukça düşüktür. Bu yüzden Saraymar’ın bu kendine has ürünlerinden denemenizi tavsiye ediyoruz! Siz de hemen bu ürünlerden 45 gram, 135 gram ve 235 gram olacak şekilde, paketli olarak sipariş verebilirsiniz.

   

  Hindistan Cevizli Draje Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Bir Saraymar üretimi olan hindistan cevizli draje, kızıla yakın bir renkte olan, parlak bir üründür. Bu yüzden de çocukların dikkatini çeker. Aynı zamanda isterseniz çayın, isterseniz de kahvenin yanında ikram edilebilir. Bu küçük çikolata ürünleri adresinize gönderilirken, kargo sırasında erimemesi için tüm önlemler alınır ve çikolata draje elinize sorunsuz bir şekilde ulaşır.

   

  Firmamızdan satın alacağınız bu hindistan cevizli draje içinde bulunan malzemeler şu şekildedir: Süt tozu, şeker, aroma verici (vanilin), emülgatör (soya lesitini), kakao yağı ve kakao kitlesi, hindistan cevizi, kakao kuru maddesi, beyaz çikolata, kıvam arttırıcı, parlatıcı, renklendirici. Ürünlerimizin tamamı Türk gıda kodeksine uygun olup, içerisinde domuz yağı ve türevleri ya da alkol gibi maddeler bulunmaz.

   

  Hindistan Cevizli Draje Saraymar’da!

   

  Saraymar tıpkı lokum ve çikolata ürünlerinde olduğu gibi küçük çikolata ya da çikolata draje ürünlerinde de Türkiye’nin en beğenilen markalarından biri. Bugün Türkiye’nin en güvenilir kargo şirketleri, Türkiye’nin her noktasına bu Saraymar markalı ürünlerin dağıtımını gerçekleştiriyor. Aynı zamanda firmamızdan yaptığınız alışverişlerde pek çok avantaja sahip oluyorsunuz. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

   

  • Koşulsuz ve şartsız iade ve değişim imkanı,
  • İster kredi kartı ve banka kartı, ister nakit ile kapıda ödeme imkanı,
  • Müşteri memnuniyeti garantisi ve müşteri desteği,
  • Uygun fiyat avantajları,
  • Hızlı ve güvenli kargo hizmeti.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.