Saraymar

Jumbo Hurma 150 Gr

Ürün Kodu : 195
19,90 TL
Jumbo Hurma
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi
:
17.10.2021
kapidaodeme2.png (11 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • JUMBO HURMA

   

  Özellikle Hac ve Umre ziyaretlerinden sonra ikramlık olarak getirilen kuru hurma, genç yaşlı demeden herkesin severek tükettiği bir kuru meyvedir. Farklı hurma çeşitleri arasında en fazla tercih edilen jumbo hurma, tadı ve lezzetiyle diğer hurma ürünlerinden ayrılır. Türk kahvesinin yanında sağlıklı atıştırmalık olarak tüketilen jumbo kuru hurma, farklı kuru meyveler ve taze yemişlerle birlikte misafirliklerde servis edilen bir ikramlıktır. En kaliteli hurma çeşitleri Saraymar’da uygun fiyatlarla satılır.

   

  Jumbo Hurma Ürün İçeriği

   

  Arap Yarımadası ve Afrika anavatanlı hurma ülkemizde de yaygın olarak tüketilen bir meyvedir. Yaş halinden çok kuru halde tüketilen hurma çeşitleri, en taze ve lezzetli hurmaların mevsiminde toplanıp kurutulması ile elde edilir. Diğer hurmalara göre daha büyük boyutlu ve ince kabuklu olan jumbo kuru hurma, Saraymar kalitesi ile gerekli sağlık kontrollerinden geçirilerek sofralarınıza gelir.

   

  İlave koruyucu, katkı maddesi, ilave şeker, domuz gıdası ve katkıları bulundurmayan kuru hurma; sağlık açısından son derece faydalıdır. Her gün önerilen oranlarda tüketilen kuru hurma kansere karşı koruyucudur, bağışıklık sistemini güçlendirir, cilt sağlığını korur, sindirim sistemi hastalıklarını engeller, yorgunluğa iyi gelir, vücuttaki kan üretimini arttırır, kemik sağlığını güçlendirir ve vereme karşı koruyucu etki gösterir. Bütün bu özellikleri sebebiyle sağlıklı atıştırmalık olarak anılan hurma, sporcuların ve formuna dikkat edenlerin de favori besinidir.

   

  Jumbo Hurma Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Saraymar tarafından geleneksel şekillerde yetişen taze hurmaları mevsiminde topluyor ve uygun ortamlarda kurumaya bırakıyoruz. Jumbo boy kuru hurma çeşitlerini hava almayan özel ambalajlarla paketliyor, böylece ürünlerimizin nem ve tozdan korunmasını sağlıyoruz. Saraymar adresinden istediğiniz miktarda sipariş vereceğiniz hurma çeşitleri oda sıcaklığında uzun raf ömrü olan ürünlerdir.

   

  Jumbo Hurma Saraymar’da!

   

  Saraymar olarak en sağlıklı atıştırmalık ürünlerini ilk günkü lezzetiyle sofralarınıza taşıyoruz. Dalından ve mevsiminde toplanan meyveleri sağlık standart ve kontrollerini aksatmadan paketliyor, steril ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz. Sahip olduğumuz üst seviye hizmet standartları ile en kaliteli ve sağlıklı ürünleri ücretsiz ve hızlı gönderi seçenekleriyle adresinize gönderiyor, kapıda ödeme avantajlarını unutmuyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.