Saraymar

Kadayıflı Kavrulmuş Fıstıklı Baklava Lokum 410 Gr

Ürün Kodu : 511
81,90 TL

Tüm lokumlarımız HELAL GIDA sertifikalı ve ISO22000:2018-ISO9001:2015 belgelidir.

GLUTEN İçerir.

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • Net: 410 Gr - 24 Dilim İçermektedir.

  Ürün İçeriği;


  *Kavrulmuş Kadayıf
  *Nutella
  *Çöven Suyu
  *Mısır Nişastası
  *Pancar Şekeri
  *Boz Duble Kavrulmuş Fıstık
  *Su
  *Asitlik Düzenleyici Sitrik Asit (E330)

  Muhafaza Şartları;

  Serin Ve Kuru Yerde Muhafaza Ediniz. Güneş Işığı İle Doğrudan Temasta Bırakmayınız.
  Önemli Not;

  Lokumlarımızın Hiçbirinde Yapay Tadlandırıcı , Mısır Şurubu , Glikoz Şurubu , Domuz Jelatini Kullanılmamaktadır.

  Türk Gıda Kodeksine Uygun Şartlarda Üretilmiştir.

  Kadayıflı Kavrulmuş Fıstıklı Baklava Lokum

  "Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır" derler bilirsiniz. Türk kültürü bu atasözünün peşinden gitmeye devam ediyor olsa gerek ki tatlıya olan düşkünlüğümüzü tüm dünya biliyor. Bütün bölgelerimizde birçok farklı çeşit tatlının yer alması ve çoğu yörenin bu tatlı tariflerine kendilerince bir şeyler katarken aslında yeniden farklı bir tarif elde ediyor olması asla tesadüf değil. Sütlüsünden şerbetlisine her türlü damak zevkine hitap edebilecek klasikleşmiş birçok tatlının yanında özel tatlılar da yer almaktadır. Sadece ülkemizde değil tüm dünyaca en çok tüketilen ürünler arasında tatlılar ilk sıralarda yer alır. Hatta kültür zenginliği nedeniyle birçok tatlı dünya genelinde tanınan ve tüketilen bir hale gelmiştir. Bu tatlıların arasında bizim de tatlı ürünlerimizden olan lokumlarımız her çeşidiyle ünlenmeyi başarmıştır. Türk lokumu tabiri ile ilk kez tüketenlerin ilginç bir tatlı olarak değerlendirdiği ancak kültürümüzde çok eski zamanlardan bu yana sürekli tüketilmeye devam eden tatlılarımızdan biridir.

  Sade lokumları hepimiz bir kere bile olsa mutlaka denemişizdir. Ancak her geçen gün o kadar çeşit lokum türü üretilmeye devam ediyor ki eminiz bazılarını hiç görmemiş bile olabilirsiniz. Bugün bu lokum türlerimizden arasında sizlere tavsiyemiz kadayıflı lokum olarak sadeleştirebileceğimiz aynı zamanda fıstıklı lokum olarak da tanıyacağınız Türk lokumu olacak. Kadayıfla kavrulmuş Antep fıstıklarının birleşiminden meydana gelen muazzam koku ile aromayı denemeyenleriniz kalmamalı. Mutluluk hormonunu en çok etkileyen ürünlerin tatlı oluşu, tatlı türlerinin hepsine karşı sempatimizi arttırmaya devam ederken lokumlardan da nasibimizi almamak olmaz. Tel kadayıflı lokum ve daha birçok lokum türü, eskiden bu yana ağzımızı tatlandırmaya, misafirlerimizi mutlu etmeye devam ediyor. Sohbet arasında özellikle de kahve sohbetlerinin yanında yer verdiğimiz lokumlar, sadece evlerde değil birçok restorant ve kahve dükkânlarında da fincanın yanında yerini mutlaka alıyor. Aksi halde eksiklik hissediyor hatta lokuma yer vermeyen restorantları "keşke yanında lokum olsaydı" diye eleştiriyoruz. Bilmeden hayatımızda öneminin ne denli büyük olduğunu bunun gibi birçok örnek kanıtlar nitelikte.

  Saraymarsekerleme.com olarak her zaman lokumdan çereze dilediğiniz çeşit ürünü sizlere ulaştırmak için çalışmalarını sürdürüyoruz. Bayramlarda kolonya eşliğinde ikram edilmesi klasik hale gelen hatta bir gelenek olarak görülen lokumları kaliteli şekilde tüketmek için bizlere web sitemiz üzerinden tek tıkla ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.