Saraymar

Kara Üzüm 180 Gr

Ürün Kodu : 200
9,90 TL
Kara Üzüm
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi
:
17.10.2021
kapidaodeme2.png (11 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • KARA ÜZÜM

   

  Kara üzüm ülkemizde en fazla tüketilen kuru meyvelerden biridir. Diğer kuru yemişlerle ve meyvelerle birlikte enfes bir uyum yakalayan siyah kuru üzüm, sayısız faydası sebebiyle de tercih edilir. İçindeki yüksek vitamin ve mineral oranı nedeniyle sağlıklı atıştırmalık grubuna dahil olan siyah üzüm, düğünlerde, misafirliklerde ve her türlü organizasyonda kahve ya da çayla birlikte ikram edilen muhteşem bir tattır. En kaliteli siyah üzüm çeşitlerini Saraymar adresini ziyaret ederek ekonomik fırsatlarla sipariş verebilirsiniz.

  Kara Üzüm Ürün Bilgisi

   

  Mevsiminde taze olarak toplanan üzümlerin, dallarından ayrıştırılarak temizlenmesi ve uygun koşullarda kurutulması ile elde edilen kuru üzüm, sahip olduğu muhteşem lezzeti nedeniyle herkesin sevdiği bir meyvedir. Türk kahvesinin yanında muazzam bir lezzete ulaşan kuru üzümü tek başına ya da diğer kuru meyvelerle birlikte tüketmek uygundur. Çeşitli tariflerde de kullanılan bu eşsiz tat oldukça sağlıklıdır. Saraymar kalitesinde vakumlu paketlerle ambalajlanan siyah üzüm, taze üzümün bütün faydalarını içerir. Üzümün özü olan bu sağlıklı atıştırmalık insan sağlığı için oldukça iyidir.

   

  Doktorlar tarafından her gün bir porsiyon kuru üzüm tüketilmesi önerilir. Ölçülü porsiyonlarla tüketilen siyah üzüm demir eksikliğine iyi gelir, asit dengesini sağlar, enerji verir, yoğun lif içeriğiyle sindirimi rahatlatır. 100 gram siyah üzüm yaklaşık 296 kaloriye denk gelir ve 78.5 gr karbonhidrat, 2.52 gr protein, 0.54 gr yağ içerir.

   

  Kara Üzüm Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Saraymar’dan sipariş ettiğiniz siyah üzüm, tamamen doğal ve katkısız bir besindir. İçeriğinde ekstra şeker bulunmaması ve katkı maddesi içermemesi sebebiyle sağlıklı bir atıştırmalık olan bu ürün, domuz yağı ve katkılarını içermez. Türk gıda kodeksinin gerekliliklerine uygun şartlarda üretilen siyah kuru üzüm ürününü oda sıcaklığında güneşten uzak ortamda uzun süre aynı lezzette saklayabilir, her türlü davet ve kutlamalarınızda misafirlere ikram edebilirsiniz.

   

  Kara Üzüm Saraymar’da!

   

  Kuru meyve denilince akla Saraymar gelir. Saraymar olarak mevsiminde topladığımız en kaliteli meyveleri kurutarak sağlıklı atıştırmalık formuna dönüştürüyoruz. Ortalamanın çok altında tuttuğumuz fiyatları bütün ürünlerimize yayıyoruz. Hem kaliteli hem de doğal ürünleri kapıda ödeme ve güvenli alışveriş imkanlarıyla birlikte adresinize getiriyoruz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.