Saraymar

Saraymar Özel Lokum Paketi Metal Kutu

Ürün Kodu : 449
199,90 TL

Tüm lokumlarımız HELAL GIDA sertifikalı ve ISO22000:2018-ISO9001:2015 belgelidir.

GLUTEN İçerir.

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • SARAYMAR ÖZEL LOKUM PAKETİ METAL KUTU

   

  Türkiye’de üretilen geleneksel lokum çeşitlerine bakıldığında, bu lokum çeşitleri arasında sayısız lokum bulunur. Bunların her birini ayrı ayrı sipariş etmektense, Saraymar’ın sizler için oluşturduğu özel lokum kutusu ürünlerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. İşte metal kutu içerisinde yer alan bu ürün, hem görünüş itibariyle, hem saklama yöntemi olarak büyük kolaylık sağlayan bir üründür. Metal kutu içerisinde adresinize gönderilen bu ürün içerisinde fıstıklı lokum ve orman meyveli lokumlardan, oreolu lokumlara kadar çok sayıda lokum çeşidi bulunur. Böylelikle hem hoş bir görüntüye sahip olan hoş bir ikramlığa sahip olmuş olursunuz, hem de pek çok lokumun bir arada tadına bakma imkanı bulursunuz.

   

  Saraymar Özel Lokum Paketi İçeriği ve Bilinmesi Gerekenler

   

  Sipariş edeceğiniz bu metal kutu içerisinde, tamamen Saraymar Şekerleme tarafından üretilmiş olan lokum çeşitleri bulunur. Örneğin oreolu lokumun tadına bakmak ama çok miktarda almak istemiyorsanız, bu lokum kutusu sizin için ideal olacaktır. Çünkü her lokum türünden az az bu kutu içerisinde bulunur. Kutu içerisinde fıstıklı lokum, gül aromalı lokum, çikolatalı lokum, kadayıflı lokum gibi pek çok lokum türü bir arada bulunur.

   

  Bu metal kutu içerisinde çok sayıda lokum bulunduğundan ve bu lokum çeşitlerinin her biri birbirinden farklı olduğundan, lokumların içerdiği malzemeler de değişebilir. Dolayısıyla ürünlerin alerjen özelliklerine bakmak için bu ürün içerisinde bulunan lokum çeşitleri ve içerdikleri malzemeler tek tek incelenebilir. Kutu içerisinde bulunan hiçbir üründe domuz yağı bulunmaz. Ayrıca Türk gıda kodeksine uygun olduğu için sağlık ya da hijyen açısından herhangi bir risk içermez. Ailecek ya da sevdiklerinizle güvenle tüketebileceğiniz, muhteşem bir lezzete sahip ürünlerdir.

   

  Saraymar Özel Lokum Paketi Metal Kutu Saraymar’da!

   

  Saraymar en kaliteli fıstıklı lokum ve içinde başka lokumların bulunduğu lokum kutusu ürünlerini üretiyor. Ve üstelik bu ürünler yalnızca bir tık uzağınızda. Sipariş ettiğiniz ürünler evlerinize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşıyor ve tüm ödemeler kapıda ödeme yöntemi kullanılarak yapılabiliyor. Saraymar ile siz de güvenli bir alışveriş deneyimi yaşayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.