Saraymar

Karışık Lokumcuk 250 Gr

Ürün Kodu : 182
9,90 TL
Karışık Lokumcuk
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi
:
24.09.2021
kapidaodeme2.png (11 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • KARIŞIK LOKUMCUK

   

  Bazen gerek ağzınızı tatlandırmak için, gerekse de misafirlerinize ya da arkadaşlarınıza ikram etmek için bir şekerleme türüne ihtiyaç duyabilirsiniz. İşte bu noktada devreye ülker lokum şeker girer. Saraymar farkıyla ve karışık lokumcuk ismiyle satışa sunulan ülker lokum şeker, kahvenin yanında tatlandırıcı olarak verilebileceği gibi, bayram günlerinde bayram şekeri olarak da dağıtılabilir. Bugün tüm Türkiye’den sipariş edilebilen bu ürün, Saraymar’ın en çok tercih edilen yumuşak şeker ürünlerinden biridir. Bu ürünü minimum 250 gram olacak şekilde, dilediğiniz kadar sipariş edebilirsiniz.

   

  Karışık Lokumcuk Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Karışık lokumcuk bugün çocukların en sevdiği yumuşak şeker ürünlerinden biridir. Fakat söz konusu şekerleme ürünlerini tek tüketen elbette çocuklar değildir. Karışık lokumcuk yetişkinler tarafından da yaygın olarak tüketilir. Fakat içerisinde şeker bulunması sebebiyle aşırıya kaçmadan kontrollü olarak tüketilmelidir.

   

  Karışık lokumcuk ürünü içerisinde domuz yağı ya da buna benzer malzemeler bulunmaz. Türk Gıda Kodeksine uygun olan karışık lokumcuk, gönül rahatlığı ile tüketilebilir. Aynı zamanda süte ya da susam tohumuna ve sert kabuklu meyvelere alerjiniz varsa, bu ürünü tüketmeniz önerilmemektedir. Çünkü süt ürünü, eser miktarda sert kabuklu meyve ve susam tohumu içerir. Bunun dışında ülker lokum şeker tüketilmesinin hiçbir sakıncası yoktur.

   

  Ürünler serin ve kuru yerlerde muhafaza edilirken, aynı zamanda doğrudan güneş ışığına maruz kalmaması sağlanmalıdır. Saraymar’dan sipariş edeceğiniz 1 kilo lokumcuk yumuşak şeker içerisinde yaklaşık olarak 65 adet şekerleme bulunur.

   

  Karışık Lokumcuk Saraymar Şekerleme’de

   

  Saraymar Şekerleme olarak biz hem lokum, hem çikolata, hem de bayram şekeri gibi ürünlerde kalitemizi ortaya koymuş durumdayız. Bu yüzden bu alanlarda Türkiye’nin en çok tercih edilen firmalarından biri durumuna geldik. Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişler, en kısa zamanda, hızlı kargo yöntemiyle adresinize gönderilir. Ürünü beğenmemeniz ve herhangi bir sorun yaşamanız durumunda iade ve değişim hakkınız bulunur. İstediğiniz zaman telefonla ulaşarak müşteri desteği alabilirsiniz. Aynı zamanda online olarak ödeme yapmak istemezseniz, ürününüz kapınıza geldiğinde kredi kartı ya da nakit olarak kapıda ödeme yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.