Saraymar

Karton Sunum Kutusunda Kurumsal'a Özel Lokum Paketi

Ürün Kodu : 340
219,90 TL

Tüm lokumlarımız HELAL GIDA sertifikalı ve ISO22000:2018-ISO9001:2015 belgelidir.

GLUTEN içermez ancak ÇARPRAZ BULAŞMA olabilir.

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • KARTON SUNUM KUTUSUNDA KURUMSALA ÖZEL LOKUM PAKETİ

   

  Son yıllarda şirketler gerek etkinliklerde kullanmak, gerekse de kendi firmalarının reklamlarında kullanmak üzere kurumsal tanıtım ve reklam ürünlerine, ikramlık ürünlere yöneliyorlar. Bu noktada özellikle logolu kutu lokum ürünleri bir hayli tercih ediliyor. Bugün bu ikramlık ürünlere Saraymar aracılığıyla da ulaşabiliyorsunuz. Şirketinizin logosu ile birlikte üretilen bu kurumsal lokum çeşitleri, bütçenizi yormayacak denli uygun fiyatlarla size ulaşıyor. Böylelikle hem bir kurumsal kutu lokum ürününe sahip olmuş oluyorsunuz, hem de markanızın değeri yükseliyor. Aynı zamanda bu ürünler müşterilerinizin ve ortaklarınızın gözünde olumlu bir etki bırakmanıza yardımcı oluyor. Yani dolayısıyla bu ürünleri yalnızca lokum diyerek geçmemek gerekiyor.

   

  Kurumsala Özel Lokum Paketleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Bol fıstıklı hindistan cevizli lokum ve bol fıstıklı padişah lokumdan oluşan 2 lokum türünü kapsayan bu ürün, buğday nişastası ve gluten içermediği için, glutene alerjisi olan kişiler tarafından tüketilebilir. Yaklaşık 1120 gram ağırlığında olan bu logolu kutu lokum için, sipariş verirken şirketinizin logosunu yüklemeniz gerekir. Siparişinizin sorunsuz bir şekilde üretilmesi ve belirlenen süre içerisinde size ulaştırılması için, yüklediğiniz logonun yüksek çözünürlüklü olmasına özen göstermeniz gerekir.

   

  Saraymar kurumsal lokum çeşitleri içerisinde yapay tatlandırıcılar bulunmaz. Bu yüzden sağlık açısından bir problem yaratmayan bu kurumsal kutu lokum ürünleri, hem sizin, hem de müşterilerinizin ağzını tatlandıracak, iş görüşmelerinin değişilmez bir parçası haline geleceklerdir.

   

  Kurumsala Özel Lokumlar Saraymar’da!

   

  Aklınızda kurumsal lokum çeşitleri arasından bir seçim yapmak varsa, bu konuda güvenebileceğiniz en değerli firmalarda biri Saraymar’dır. Saraymar olarak biz, hem logolu kutu lokum ürünlerini üretip adresinize kadar getiriyor, hem de siparişlerinizin üzerine istediğiniz logoyu yerleştirebiliyoruz. Son yıllarda kurumsal kutu lokum ürünlerinin bir hayli arttığı düşünülürse, güven veren bir firma olarak biz, müşteri desteği ile birlikte siparişlerinizin sorunsuz bir şekilde elinize ulaşması için çabalıyoruz. Vermiş olduğunuz tüm siparişlerinizin ödemelerini Saraymar güvencesi ile online olarak yapabilirsiniz. Eğer online ödeme istemezseniz, kredi kartı, banka kartı, nakit kullanarak kapıda da ödeyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.