Saraymar

Kaskaslı Jöle 300 Gr

Ürün Kodu : 191
19,90 TL
Lokumlar, günlük üretim kutulanarak vakum/shrink işlemi ile ambalajlanıp gönderilmektedir.

Tüm lokumlarımız HELAL GIDA sertifikalı ve ISO22000:2018 ISO9001:2015 belgelidir.
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi
:
24.09.2021
kapidaodeme2.png (11 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • KASKASLI JÖLE

   

  Kaskaslı jöle, adından da anlaşılacağı üzere içerisinde jöle bulunan ve kavun, limon, elma, çilek, portakal ve çok daha fazla meyvenin aromaları ile tatlandırılmış olan bir jöleli şeker ürünüdür. Lezzeti ile ağzınızı tatlandıracak olan bu yumuşak şeker, aynı zamanda misafirlerinize ikram ettiğiniz kahvelerin yanında hoş bir sunum ürünü olur. Saraymar Şekerleme farkıyla sahip olacağınız bu ürünü, en az 250 gram olacak şekilde ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize sipariş edebilirsiniz.

   

  Kaskaslı jöle hem çocuklar, hem de yetişkinler için uygun olan ve gününüzü güzelleştirecek, ağzınızı tatlandırarak sizi neşelendirecek olan bir renkli şekerleme ürünüdür. İster yemeklerden sonra ağzınızın tadını değiştirmek için, ister kahve ile beraber, isterseniz de misafirlerinize ikram etmek için Kaskaslı jöle yumuşak şeker kullanılabilir.

   

  Kaskaslı Jöle Satın Alırken Bilinmesi Gerekenler

   

  Kaskaslı jöle renkli şekerleme eğer aşırı şekilde tüketilirse, özellikle çocuklarda dikkat eksikliği gibi sorunlara yol açabilir. Bu yüzden ailelerin kontrolünde ve kararında tüketilmesi çocukların dikkat dağınıklığı ya da aktivite bozukluğu gibi sorunlar yaşamaması adına önemlidir. Serin ve kuru bir yerde saklanılması gereken bu ürün, aynı zamanda güneş ışığına doğrudan maruz kalmamalıdır. Ürünler içerisinde domuz yağı ya da domuz yağı türevleri hiçbir madde kesinlikle bulunmaz. Bu sebeple gönül rahatlığı ile tüketebileceğiz ve misafirlerinize ikram edebileceğiniz bir jöleli şeker ürünüdür.

   

  Ürünlerimiz tamamen hijyen ve sağlık kuralları göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Üretim ve paketleme süreci el değmeden, Türk Gıda Kodeksine uygun şekilde gerçekleştirilir. Kaskaslı jöle renkli şekerleme ürünlerinin tamamı, alanında deneyimli kişiler tarafından üretilmektedir.

   

  Kaskaslı Jöle Saraymar Şekerleme’de

   

  Saraymar Şekerleme, merkezi Kahramanmaraş şehrinde bulunan, Kaskaslı jöle ve jöleli şeker ürünleri dışında daha pek çok ürünün üretimini gerçekleştiren, alanında başarılı ve güvenebileceğiniz bir firmadır. Bu yüzden hem Kaskaslı jöle, hem de diğer yumuşak şeker ürünlerini sipariş ederken gönül rahatlığı ile hareket edebilirsiniz. Sipariş ettiğiniz tüm ürünlerde iade ve değişim imkanı bulunduğu gibi, aynı zamanda isterseniz kredi kartıyla, isterseniz de nakit olarak kapıda ödeme imkanı bulunur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.