Saraymar

Nostalji Lokum Paketi 1000 Gr

Ürün Kodu : 435
49,90 TL

Tüm lokumlarımız HELAL GIDA sertifikalı ve ISO22000:2018-ISO9001:2015 belgelidir.

GLUTEN içermez ancak ÇARPRAZ BULAŞMA olabilir.

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • NOSTALJİ LOKUM PAKETİ

   

  Bugün her ne kadar oreolu lokumdan, kadayıflı lokuma kadar çok sayıda lokum çeşidi bulunuyor olsa da, aslında en eski lokumlar, gül lokumu ve klasik sade lokum ürünleridir. Bayram ya da kandil günlerinde ya da biri hayır yapmak istediğinde genellikle bu iki lokum türünden biri dağıtılır. İşte bu yüzden bu lokum türlerine nostaljik lokumlar da denir. Bugün Saraymar olarak biz, bu nostaljiyi yaşamanız ve eski günlerdeki gibi ister bayramlarda ikram etmeniz, ister hayır olarak dağıtmanız için bu nostaljik lokumların bir arada bulunduğu bir lokum kutusu tasarladık. Bu lokum kutusu ile hem sunum anlamında rahat edecek, hem de insanları sevindirebileceksiniz.

   

  Nostalji Lokum Paketi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Bu lokum çeşitleri içerisinde en temel lokum malzemelerinden olan asitlik düzenleyici sitrik asit, su, pancar şekeri ve mısır nişastası bulunur. Hem lezzeti ile ağızları tatlandırması hem de enerji veriyor olması ile ünlü bu geleneksel lokumlar, Türk kahvesi yanında tüketmek için de uygundur. Eğer evinizde bu lokumları kullanmak isterseniz ve bir dostunuzun ziyaretine giderken yanınızda götürmek isterseniz, yine sade lokum ve gül lokumu ürünlerini bir arada bulabileceğiniz bu lokum kutusunu tercih edebilirsiniz.

   

  İçerisinde insan sağlığı açısından sorun yaratabilecek herhangi bir madde barındırmayan bu lokum kutusu, bugün firmamızın internet mağazası aracılığıyla rahatlıkla sipariş edilebiliyor. Eğer siz de bu lokum kutusu ürününe sahip olmak isterseniz, yapmanız gereken şey çok basit. Hemen bu ürünü sepetinize eklemek ve ardından sipariş vermek. Firmamızın Türkiye’nin her yerine kargo hizmeti bulunuyor.

   

  Nostalji Lokum Paketi Saraymar’da!

   

  Saraymar güvencesi ve kalitesiyle satın alabileceğiniz, içinde gül lokumu ve sade lokum bulunan bu lokum kutusu ürününün, 600 gramlık küçük paketi ve aynı zamanda 1200 gramlık büyük paketi bulunur. İhtiyacınıza göre bu iki üründen herhangi birini tercih edebilirsiniz. Firmamız hızlı ve güvenli kargo hizmeti ile birlikte, kapıda ödeme imkanı da sunmaktadır. Eğer ürünlerle ilgili bir sorun yaşarsanız, ürünü teslim almadan doğrudan iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.