Saraymar

Klasik Serisi Lokum Paketi

Ürün Kodu : 445
29,90 TL

Tüm lokumlarımız HELAL GIDA sertifikalı ve ISO22000:2018-ISO9001:2015 belgelidir.

GLUTEN İçerebilir.

600 Gr

1200 Gr

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • KLASİK SERİSİ LOKUM PAKETİ

   

  Bugün pek çoğu Saraymar spesiyallerinden oluşan çok sayıda lokum çeşidi bulunuyor. Her ne kadar lokum çeşitlerinin sayısı artmış olsa da, bazı klasik lokumlar uzun yıllardır hiç değişmeden ve hala afiyetle tüketiliyor. Bu lokumların başında elbette klasik fındıklı lokum ve klasik sultan lokumu geliyor. İşte Saraymar bu iki klasik lokumu bir arada hizmetinize sunan klasik serisi lokum paketini, bir lokum kutusu ürünü olarak hizmetinize sunuyor.

   

  Bu lokum kutusundaki lokumları isterseniz misafirlerinize ikram edebilir, isterseniz hayır amacıyla sokakta dağıtabilir, isterseniz de kutu olarak arkadaşlarınıza ya da sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Türk kahvesinin yanında da tüketilebilecek olan bu lokum türleri, bugün Türkiye’nin hangi noktasına giderseniz gidin mutlaka karşınıza çıkacaktır.

   

  Klasik Serisi Lokum Paketi İçeriği

   

  Klasik serisi lokum kutusu içerisinde, artık bu topraklarda klasikleşmiş olan ve Türkiye’nin hemen hemen her noktasında bulabileceğiniz fındıklı lokum ve sultan lokumu yer alır. İki lokum türünün de içerisinde asitlik düzenleyici sitrik asit, su, pancar şekeri ve mısır nişastası bulunurken, sultan lokumunda ekstra olarak antep fıstığı, hindistan cevizi ve çöğen suyu, fındıklı lokumda ise ekstra olarak fındık ve hindistan cevizi bulunur. Her iki üründe kullanılan malzemeler de son derece kaliteli malzemeler oldukları için, bu lokum kutusu da en lezzetli lokumları içerir.

   

  Saraymar Şekerleme aracılığıyla evlerinize ya da ofislerinize sipariş edebileceğiniz bu lokum kutusu, 600 gramlık küçük ya da 1200 gramlık büyük paket olarak adresinize gönderilir. İçinde yapay tatlandırıcı bulunmayan bu ürünlerden memnun kalmazsanız, ürünü hemen iade edebilir ya da değişim talebinde bulunarak değiştirebilirsiniz.

   

  Klasik Serisi Lokum Paketi Saraymar’da

   

  Saraymar Şekerleme, fındıklı lokum ve sultan lokumu ikilisinden oluşan bu ürünü adresinize kapıda ödeme imkanı ile yollamaktadır. İnternet üzerinden alışveriş yapan fakat ödeme yapmak istemeyen müşterilerin sık kullandığı yöntemlerinden biri olan bu yöntem, bugün Saraymar’ın en çok tercih edilmesinin sebeplerinden biridir. Dolayısıyla siz de Saraymar Şekerleme’den bir ürün sipariş edebilir ve siparişinizin ödemesini ürünü teslim aldıktan sonra yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.