Saraymar

Klasik Sultan Lokum 270 Gr

Ürün Kodu : 79
10,90 TL

Tüm lokumlarımız HELAL GIDA sertifikalı ve ISO22000:2018-ISO9001:2015 belgelidir.

GLUTEN içermez ancak ÇARPRAZ BULAŞMA olabilir.

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • Net: 270 Gr - 12 Dilim İçermektedir.

  Ürün İçeriği;


  *Antep Fıstığı
  *Hindistan Cevizi
  *Çöğen Suyu
  *Mısır Nişastası
  *Pancar Şekeri
  *Su
  *Asitlik Düzenleyici Sitrik Asit (E330)

  Muhafaza Şartları;

  Serin Ve Kuru Yerde Muhafaza Ediniz. Güneş Işığı İle Doğrudan Temasta Bırakmayınız.

  Önemli Not;

  Lokumlarımızın Hiçbirinde Yapay Tadlandırıcı , Mısır Şurubu , Glikoz Şurubu , Domuz Jelatini Kullanılmamaktadır.

  Türk Gıda Kodeksine Uygun Şartlarda Üretilmiştir.

  Klasik Sultan Lokum

  Tatlı yiyelim, tatlı konuşalım sözünün çıktığı bu topraklarda şekerli şeylerin ikram edilmesi, hediye olarak götürülmesi samimi davranışlar içinde bulunulduğunun bir göstergesidir. Bu nedenle de yıllar içinde tatlılar her zaman samimi ve sevgi dolu anların ve keyifli sohbetlerin bir sembolü haline gelmiştir. Tatlıya yüklenen anlam her zaman ön plana çıkmayı başarmıştır. Bu anlama yakışır birçok çeşit ürünün bulunması da bu memnuniyeti karşılar nitelikte. Türk toplumu ve ikramlıklar dendiğinde direkt olarak gözümüzde canlanan ve ağız sulandıran lokumlar, oldukça önem taşımaktadır. Padişahların olduğu dönemlerden günümüze ulaşmayı başaran nadir tatlılardan biridir. Aynı zamanda saray mutfağında önemli bir yere sahip olmasından kaynaklı padişah lokumu olarak da adlandırılmaktadır.

  Sultan lokum, eski zamanlardan bizlere izler taşıyan niteliklere sahiptir. Saraylarda padişah ve sultanlar için oldukça önemli bir ikram olması da bu ismi almasına neden olmuştur. Lezzetiyle, etrafa yaydığı kokusuyla ve kendine has aromasıyla özenle hazırlanan lokumlar, bir kere tüketenin peşini bırakmamakta ısrarlı. Özellikle hindistan cevizli sultan lokumu, birçok farklı lezzetin bu denli uyumlu olabileceğinin en güzel göstergesidir. Tüketenlerin başını döndüren ve sevdiklerine ikram etmek için can attıran bu lokumları evlerimize konuk etmemek onlara yapacağımız bir haksızlık olacaktır.

  Özel olarak üzerinde durduğumuz ambalajlama ile hijyenik ve güvenli paketlediğimiz lokumlarımızı tek tıkla temin edebilir ve keyifli sohbetlerinizi taçlandırabilirsiniz. Tazeliğini, lezzetini ve kalitesini yitirmeyen ürünlerimizle sizler için hizmet vermekteyiz. Güvenli ve kaliteli alışverişin adresi saraymarsekerleme.com olarak sayısız ürününü sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.