Saraymar

Kuş Lokumu Paketi

Ürün Kodu : 446
19,90 TL

Tüm lokumlarımız HELAL GIDA sertifikalı ve ISO22000:2018-ISO9001:2015 belgelidir.

GLUTEN içermez ancak ÇARPRAZ BULAŞMA olabilir.

500 Gr

1000 Gr

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • KUŞ LOKUMU PAKETİ

   

  Kuş lokumu, hem renkli görüntüsü ve hem de içerdiği birbirinden lezzetli meyve aromaları ile 7’den 70’e herkesin dikkatini çeken ürünlerden. Saraymar üzerinden kilo ile satın alabileceğiniz bu ürün, şimdi hem sunum kolaylığı sağlamak, hem de kuş lokumunu estetik bir görüntüye kavuşturmak adına paketli olarak sipariş edilebiliyor. Ürünü paketli olarak satın almak, içindeki ürünün kalitesini değiştirmiyor ama kuş lokumu ürününe estetik bir değer kazandırıyor. En çok Türk kahvesi yanında tüketilen meyveli kuş lokumu, aslında geleneksel lokumların daha küçük boyutlu ve meyve aromalı olanları olarak karşımıza çıkıyor. Firmamız bugün piyasa ortalamasına bakıldığında en uygun kuş lokumu fiyatı ile bütçenize katkı sağlıyor.

   

  Kuş Lokumu Paketi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Kuş lokumu paketi, pek çok meyvenin aroması kullanılarak üretilmiş kuş lokumu ürünlerini bir arada olarak satın almanızı sağlıyor. Hem çocukları sevindirmek için, hem de kahvenin yanında tüketmek için uygun olan bu meyveli kuş lokumu ürünleri, kararında tüketildiği takdirde sağlık açısından sorun teşkil etmiyor. Aynı zamanda içinde yapay tatlandırıcı bulunmayan bu ürünler, doğala özdeş meyve aromaları kullanılarak üretiliyor.

   

  Bugün kuş lokumu fiyatı, Saraymar Şekerleme aracılığıyla bütçe dostu durumda. Yani çok miktarda kuş lokumu barındıran bu ürünü, uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Bu ürünün iki farklı boyutu bulunuyor. Bunlardan biri 600 gramlık küçük paket, diğeri ise 1200 gramlık büyük paket. Bu ürünlerden herhangi birini ihtiyaçlarınız doğrultusunda sipariş edebilirsiniz.

   

  Kuş Lokumu Paketi Saraymar’da!

   

  Saraymar Şekerleme bugün çocuk ya da yaşlı herkesin severek tükettiği ürünleri üretiyor. Elbette meyveli kuş lokumu da bu ürünlerden biri. Hem kalitesi ile hem de uygun kuş lokumu fiyatı ile Saraymar Şekerleme, bugün Türkiye’nin şekerleme konusundaki yükselen değeri olarak karşımıza çıkıyor. Saraymar Şekerleme firmasını internetten kuş lokumu alışverişi konusunda öne çıkaran üç önemli konu bulunuyor. Bu konuları şu şekilde sıralayabiliyoruz:

   

  • Yüzde 100 müşteri memnuniyeti ve müşteri desteği,
  • İade ve değişim imkanı,
  • Türkiye’nin her noktasına hızlı ve güvenli kargo,
  • Kredi kartı ve nakit ile kapıda ödeme.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.