Saraymar

Mini Kalp Gümüş 325 Gr

Ürün Kodu : 156
49,90 TL
Çikolatalar, buz aküsü koyularak strafor kutuda gönderilmektedir.
kapidaodeme2.png (11 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • MİNİ KALP GÜMÜŞ 325 GR

  Ürün ismi: Mini Kalp Gümüş Çikolata
  İçerik: 30-35 Adet
  Sütlü Mini Kalp Çikolata Bulunmaktadır.
  İçindekiler:
  Alerjen Uyarısı:
  Muhafaza Şartları:

   

  Gümüş ambalajlı olarak üretilen bu minik kalp şeklinde çikolata ürünleri, özel günlerin hoş ikramlığı ve sevgiliye hediye olarak verilebilecek güzel bir hediye olarak karşımıza çıkıyor. İnternet üzerinden dilediğiniz miktarda sipariş edebildiğiniz bu kalpli çikolata tekli olarak yaklaşık 10 gram ağırlığında ve 1 kiloluk bir sipariş içerisinde yaklaşık olarak 90 ila 100 adet bulunuyor. Hem lezzeti, hem de bütçenizi yormayacak kalpli çikolata fiyatları ile Saraymar, bu ürünleri istediğiniz noktaya hızlı ve güvenli kargo hizmeti ile gönderiyor.

   

  Mini Kalp Gümüş Çikolata Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  İçinde antep fıstığı ve sütlü çikolata bulunan bu kalp şeklinde çikolata, Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilmiş bir üründür. Üretim sürecinde uygulanan hijyen ve sağlık kuralları, elinize geçecek olan ürünün tamamen sağlıklı olmasını sağlar. Gerek üretim, gerekse de ambalajlama sürecinde kalpli çikolata tekli olarak kontrolden geçer ve sorunsuz bir şekilde müşteriye ulaşması sağlanır. İçerisinde yapay tatlandırıcılar barındırmayan bu ürün, aynı zamanda domuz yağı ya da alkol gibi ürünleri de içermez. Dolayısıyla hem sevdiklerinize gönül rahatlığı ile ikram edebileceğiniz, hem de çocuklarınıza afiyetle yedirebileceğiniz bir üründür. Siz de şimdi hemen Saraymar kalitesi ve uygun kalpli çikolata fiyatları ile bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

   

  Mini Kalp Gümüş Sargılı Çikolata Saraymar’da!

   

  Saraymar Şekerleme, bugün gerek şekerleme üretiminde, gerekse de lokum ve çikolata üretiminde Türkiye’nin lokomotif firmalarından biri durumunda. Dolayısıyla kalitesi ve uygun kalpli çikolata fiyatları ile, bugün en sevilen çikolata markalarından biri durumunda. İnternet mağazası üzerinden kalp şeklinde çikolata alışverişlerinde sunmuş olduğu avantajlar, bugün Saraymar’ı Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarından biri haline getirdi. Bu kalpli çikolata tekli olarak 10 gram gelir ve 1 kilosu içinde yaklaşık 100 adet çikolata bulunur. Sipariş sürecinde isterseniz firmamızdan aktif olarak müşteri desteği alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine uygulanan hızlı ve güvenli kargo hizmeti ile siparişleriniz sorunsuz bir şekilde elinize ulaşır. Aynı zamanda elinize gelen ürünlerin ödemesini isterseniz kapıda kredi kartı ve nakit ile yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.