Saraymar

Okaliptus 250 Gr

Ürün Kodu : 181
9,90 TL
Okaliptus
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi
:
25.09.2021
kapidaodeme2.png (11 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • OKALİPTUS

   

  Bayram günlerinde misafirlere bayram şekeri ya da çikolata ikram etmek eski bir gelenektir. Çünkü misafirlikler sırasında ağızların tatlanması önemlidir. Eğer siz de bayram günlerinde ya da özel günlerde misafirlerinize ya da arkadaşlarınıza güzel bir bayram şekeri ikram etmek istiyorsanız, bunun için mabel okaliptus şeker tercih edebilirsiniz. Sipariş edildiği takdirde ambalajlı olarak gönderilen bu ürün, hem lezzeti, hem de şık görüntüsü ile ikramlık bir şeker olarak idealdir.

   

  Okaliptus Şeker

   

  Okaliptus şeker, lezzeti ve şık tasarımı ile herkesin dikkatini çeker. Büyükler için ağız tatlandıracak bir ürün, küçükler için ise hem renkli hem de lezzetli bir sürprizdir. Bu ürünü Saraymar kalitesi ile 250 gram ya da daha fazla olarak sipariş edebilirsiniz. Yalnızca bayramlarda ikram edilmek üzere üretilmeyen okaliptus şeker, aynı zamanda kutsal günlerde ya da hayır işlerinde de dağıtmak için uygundur. Saraymar’dan sipariş edeceğiniz 1 kilogram okaliptus şeker içerisinde, her biri ambalajlanmış yaklaşık 64 adet şeker bulunur.

   

  Saklama Koşulları

   

  Sipariş ettiğiniz mabel okaliptus şeker kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Aynı zamanda güneş ışınlarına doğrudan maruz kalmamalıdır.

   

  Bilinmesi Gerekenler

   

  Eğer süt ürünlerine ya da susam tohumu ve  sert kabuklu meyveler gibi ürünlere alerjiniz varsa, o halde bu ürünü tüketirken dikkatli olmanız gerekir. Çünkü mabel okaliptus şeker eser miktarda sert kabuklu meyveler ve susam tohumu ile, bir miktar süt ürünü içerir. Ayrıca okaliptus şeker üretim sürecinde domuz yağı ya da türevleri kullanılmamıştır. Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilen bu ürünler, aynı zamanda her türlü hijyen önlemi alınarak üretilmiştir. Sağlığınız açısından herhangi bir risk oluşturmaz.

   

  Okaliptus Şeker Saraymar Şekerleme’de

   

  Saraymar Şekerleme olarak biz, çok uzun yıllardan bu yana bayram şekeri ve diğer şekerleme türlerini üretmekteyiz. Bu yüzden okaliptus şeker ve diğer şekerleme ürünleri konusunda en güvenilen firmalarından biriyiz. Bu sebeple alacağınız her ürün Saraymar güvencesi altında olacaktır. Ayrıca sipariş ettiğiniz ürünleri isterseniz kredi kartı ya da nakit olarak, kapıda ödeme yöntemiyle ödeyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.