Saraymar

Osmanlı Serisi Efsane Fıstıklı Lokum Paketi

Ürün Kodu : 528
319,90 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • Osmanlı Serisi Efsane Fıstıklı Lokum Paketi

  Net: 1090 Gr Brüt: 1390 Gr

  Bol Fıstıklı Padişah Lokum

  Bol Fıstıklı Hindistan Cevizli Lokum

  Bu efsane fıstıklı serisi lokum paketi, içerisinde iki farklı lokum türü barındırır ve şık kutusu ile güzel bir ikramlık ve hediyelik lokum ürünüdür. Yeşil ve beyaz renklerle bezenmiş olan kutusu ve içerisinde bulunan yeşil ve beyaz renklerdeki lokumlar ile evinizin bir köşesinde durduğunda asla sırıtmayacak olan bir üründür. Aynı zamanda fıstıklı lokum ürünü, ikramınız sırasında fark yaratılmasını sağlar.

   

  Osmanlı Serisi Efsane Fıstıklı Lokum Paketi İçeriği

   

  Efsane fıstıklı serisi lokum paketi içerisinde iki farklı lokum türü bulunur. Bunlar bol fıstıklı hindistan cevizli lokum ve bol fıstıklı padişah lokumdur. Bu lokum türleri çok uzun yıllardır Saraymar Şekerleme firmasında üretilmekte ve Türkiye’nin her noktasında Saraymar markası ile satılmaktadır. Ve bugün bu ürünlere artık Saraymar internet mağazası üzerinden sahip olmak çok kolay.

   

  Pek çok Saraymar ürünü gibi bu fıstıklı lokum ürünlerinde de buğday nişastası ve aynı zamanda gluten bulunmamaktadır. Yani gluten kullanmayan kişiler tarafından gönül rahatlığı ile tüketilebilirler. Yaklaşık 600 gram ağırlığında olan bu paket içerisinde bulunan hediyelik lokum ürünlerinin içerisinde, tıpkı diğer tüm lokumlar olduğu gibi mısır nişastası, pancar şekeri, su ve asitlik düzenleyici sitrik asit bulunur. Bu temel malzemeler dışında bulunan diğer malzemeler boz duble fıstık ve hindistan cevizidir. Ürünlerin hiçbirinde şu maddeler bulunmaz: Glikoz şurubu, mısır şurubu, yapay tatlandırıcı, domuz jelatini. Aynı zamanda ürünle Türk gıda kodeksine uygun olarak üretildiğinden, sağlık ya da hijyen konusunda herhangi bir risk içermez.

   

  Osmanlı Serisi Efsane Fıstıklı Lokum Paket Saraymar’da!

   

  Saraymar Şekerleme olarak biz, tıpkı ürettiğimiz tüm ürünler gibi, bu efsane fıstıklı lokum serisi paket ürününü de Türkiye’nin her noktasına gönderebiliyoruz. Eğer siz de bu hediyelik lokum ürünlerinden herhangi birine sahip olmak isterseniz, bunun için yapmanız gereken şey çok kolay: İnternet mağazamız üzerinden tek tıkla sipariş vermek! Vermiş olduğunuz siparişlerde uygulayabileceğiniz iki farklı ödeme yöntemi bulunuyor. Bu yöntemlerden ilki internet üzerinden ödeme yapmak. Bir diğeri de kredi kartı ya da nakit ile kapıda ödemek.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.