Saraymar

Patlayan Draje 235 Gr

Ürün Kodu : 124
39,90 TL
Drajeler, buz aküsü desteği sağlanarak strafor kutuda gönderilmektedir.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • PATLAYAN DRAJE

   

  Patlayan şekerler çocukluğumuzun vazgeçilmez ve eğlenceli ürünleri. Dolayısıyla hatıralarımızda güçlü bir yer tutuyorlar. İşte Saraymar markası ile üretilmiş olan bu draje ürünleri de, sizleri o günlere geri götürecek, nostaljik ve lezzetli ürünler. Bu ağızda patlayan şeker kullanılarak üretilmiş olan draje ürünleri, artık eskisi gibi patlayan şeker satılan yerler aracılığıyla alınamıyor. Dolayısıyla bu patlayan şeker ürünlerini bulmak artık eskisi kadar kolay olmuyor. Fakat artık bu ürünleri satın almanın çok kolay bir yolu bulunuyor. Siz de Saraymar internet mağazası üzerinden bu ürünleri sipariş edebilir ve çocukluğunuzun eğlenceli deneyimlerini bu şekilde yaşamaya devam edebilirsiniz.

   

  45 gramlık paketi bulunan bu patlayan şeker malzemeli draje, aynı zamanda 135 gramlık ya da 235 gramlık paketler şeklinde de sipariş edilebilir. Aynı zamanda gönderilen bu ürünlerin teslimat sırasında erimemesi için gerekli tüm önlemler alınır.

   

  Patlayan Draje Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Patlayan drajeler, ağızda patlayan şeker kullanılarak üretilir ve tüketmesi hem eğlenceli, hem de lezzetli bir deneyimdir. Sağlık açısından herhangi bir risk taşımayan bu ürün, artık eski günlerdeki gibi patlayan şeker satılan yerler ya da mahalle bakkallarında bulunamaz. Fakat buna rağmen, siz her nerede bulunuyorsanız bulunun, bu ürünleri kapınıza kadar getirebilmeniz mümkün. Saraymar Şekerleme bu ürünleri bulunduğunuz her yere, o eski nostaljik günleri yaşamanız adına size gönderiyor. Bu patlayan şeker kullanılarak üretilen draje sayesinde hem kendiniz, hem de çocuklarınızla birlikte keyifli vakit geçireceksiniz.

   

  Patlayan Draje Ürün İçeriği

   

  Bu ağızda patlayan şeker ürünü içerisinde yer alan malzemeler şunlardır: Beyaz çikolata, şeker, süt tozu, kakao yağı, kakao kitlesi, emülgatör (soya lesitini), aroma verici (vanilin), renklendirici, kakao kuru maddesi, kıvam arttırıcı, parlatıcı.

   

  Patlayan Draje Saraymar’da!

   

  Saraymar Şekerleme, size eski günleri hatırlatacak olan ve patlayan şeker satılan yerler üzerinden alamayacağınız bu ürünleri ayağınıza kadar getiriyor. Üstelik hem uygun fiyat avantajları, hem de kapıda ödeme imkanı sunuyor. Beğenmediğiniz ürünlerde ürünü değiştirme ya da iade etme şansınız bulunuyor. Ayrıca siparişinizin gerek öncesinde, gerek sonrasında aktif olarak müşteği desteği alabiliyorsunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.