Saraymar

Pirinç Fındık

Ürün Kodu : 26
19,90 TL
Pirinç Fındık
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • PİRİNÇ FINDIK

   

  Son yıllarda gerek tatlılarda, gerekse de içeceklerde kullanılmak üzere karşımıza çıkan ürünlerden biri pirinç fındık. Peki, pirinç fındık nedir? Pirinç fındık çiğ fındık tanelerinin kıyılması ve pirinç büyüklüğünde parçalar haline getirilmesiyle elde edilen bir fındık türüdür. Bu ürün bu şekilde tüketilebileceği gibi yemeklerin, tatlıların ya da içeceklerin içinde de değerlendirilebilir. Saraymar’ın en kaliteli fındıklardan üretilmiş olan pirinç fındık ürününü, isterseniz siz de şimdi 300 gram ve daha fazla olacak şekilde firmamızdan sipariş edebilirsiniz. Lezzetiyle adından söz ettiren bu file fındık ürünü, bütün sofraları şenlendirecek.

   

  Pirinç Fındık Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Pirinç fındık Türkiye’nin en kaliteli fındık çeşitleri arasında özenle seçilmiş olan fındıklardan üretilen. Dolayısıyla firmamızdan satın alacağınız bir pirinç fındık ürünü, aynı zamanda pirinç fındık nedir sorusunun cevabı olacaktır. 100 gram pirinç fındık içerisinde yer alan besin değerlerleri ise şu şekildedir: 16,7 gram karbonhidrat, 14,9 gram protein, 60,8 gram yağ, 628 kalori. Bu besin değerleri ile siz de daha sağlıklı yemekler ve tatlılar yaratabilirsiniz.

   

  Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmesi gereken bu file fındık ürünü, içerisinde kesinlikle çin tuzu içermez. Teslimat sırasında zarar görmemesi adına vakumlu poşetlerde gönderilir. Aynı zamanda Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilen pirinç fındık, insan vücudu açısından pek çok faydası bulunan, son derece sağlıklı bir üründür. Ayrıca unutulmamalıdır ki, bir kuruyemiş ürününün görüntüsü eğer mükemmelse, bu, o ürünün doğal olmadığı anlamına gelir.

   

  Pirinç Fındık Saraymar’da!

   

  Saraymar kalitesi ve uygun fiyat imkanları ile alabileceğiniz, pirinç fındık nedir diye sormadan önce mutlaka denemeniz gereken son derece lezzetli bir üründür. Saraymar’ın pirinç fındık ürünleri, hızlı bir şekilde adresinize gönderilir ve teslimat sırasında sorun yaşanmaması adına tüm önlemler alınır. Aynı zamanda bu file fındık ürünlerinin teslimat sırasında herhangi bir zarar görmesi durumunda, ürünü değiştirme ya da iade etme hakkınız da bulunmaktadır. Yine bir Saraymar Şekerleme ayrıcalığı olarak, tüm bu ürünleri isterseniz kapıda ödeme yöntemi ile ödeyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.