Saraymar

Premium Altın Serisi Paket

Ürün Kodu : 440
299,90 TL

Tüm lokumlarımız HELAL GIDA sertifikalı ve ISO22000:2018-ISO9001:2015 belgelidir.

GLUTEN İçerir.

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • PREMİUM ALTIN SERİSİ PAKET

   

  Lokum ve drajenin Türk mutfağında önemli bir yeri vardır. Çay ve kahvenin yanında ya da yemeklerden sonra servis edilen bu minik ikramlıklar, tatlı ihtiyacını karşılamanın en doğal yoludur. Bu doğal atıştırmalıkların bir arada bulunduğu bu altın serisi paket, fitil lokum, çikolatalı draje ve daha pek çok üründen oluşuyor. Drajeleri de lokumları da Türk kahvesinin yanında tüketebilir, bu minik draje şekerlemelerden özel günlerde dağıtarak çocukları sevindirebilir, yetişkinlerin yüzlerini güldürebilirsiniz. Özel günlerinizi daha da anlamlı kılacak olan en güzel lokum kutusu ürünleri Saraymar Şekerleme farkıyla sizlerle!

   

  Premium Altın Serisi Paket Ürün İçeriği

   

  Premium altın serisi paketin içeriğinde bulunan ürünlerin leziz olmasının yanında, şıklığıyla göz kamaştıran bir paketi bulunuyor. Paketin hem iç yapısı, hem de dışı özenerek tasarlandı ve Saraymar müşterilerinin hizmetine sunuldu. Kutu içerisindeki görselde yer alan geleneksel desenler, içindeki geleneksel ürünlerle birleşince ortaya muhteşem bir sentez çıkıyor. İkram sırasında misafirlerinizin gözünü alacak olan bu tasarım ile birlikte, siz de farkınızı ortaya koymuş olacaksınız.

   

  En güzel fitil lokum ve çikolatalı draje ürünlerini içinde barındıran bu lokum kutusu, özel günlerin vazgeçilmezi, atıştırmalıkların ve ikramlıkların şahı olacak. Bir yandan ağızlarınızı tatlandırırken, bir yandan da bu ürünün estetik görüntüsü ile odalarınızı ve salonlarınızı renklendireceksiniz.

   

  Premium Altın Serisi Paket Ürün Saraymar’da

   

  Saraymar Şekerleme olarak biz, bugüne kadar ürettiğimiz tüm ürünlerde geleneksel yöntemleri kullandık ve her zaman bu üretimi deneyimli ustaların ellerine teslim ettik. Dolayısıyla üretilmiş olan her fitil lokum, her çikolatalı draje ve bu ürünlerin bir arada bulunduğu her lokum kutusu, insanların takdirini ve beğenisini kazandı. Yıllardan beri afiyetle tüketilen tüm Saraymar ürünleri, bugün de afiyetle tüketilmeye devam ediyor. Saraymar Şekerleme, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına durmaksızın kendisini geliştiriyor ve müşterilerini memnun etmenin yollarını arıyor. İşte bu yüzde kargo konusunda hızlı ve güvenli kargo hizmetinden faydalanıyor. Ödeme konusunda müşterilerinin yanında kalabilmek için, kapıda ödeme yöntemini tüm müşterileri için aktif hale getiriyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.