Saraymar

Premium Gümüş Serisi

Ürün Kodu : 443
199,90 TL

Tüm lokumlarımız HELAL GIDA sertifikalı ve ISO22000:2018-ISO9001:2015 belgelidir.

GLUTEN içermez ancak ÇARPRAZ BULAŞMA olabilir.

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • PREMİUM GÜMÜŞ SERİSİ

   

  Lokum, tarihi oldukça eski tatlılardan biridir. Tarihte lokum kültürünün oluşumu 15. yüzyıla kadar dayanır. Ancak bildiğimiz lokum haline gelmesi 17. yüzyılda Osmanlı ile olmuştur. Osmanlı’da sarayda yaygınlaşan lokum Türk kahvesinin en iyi arkadaşı olarak anılıyordu. Osmanlı’dan dünyaya “Türk lokumu” olarak tanıtılan lokum, bütün dünyada büyük ses getirmişti.

   

  Günümüzde hala pek çok seveni olan lokum Türk kültürü açısından son derece değerli bir lezzettir. Lokumun tam olarak kaç tane çeşidi olduğu tam olarak bilinmiyor, çünkü Türk mutfağının genişliği lokum çeşitleri bakımından da zenginlik getiriyor. Haliyle lokum çeşitleri kuş lokumu, klasik lokum, fıstıklı lokum, kadayıflı lokum, narlı lokum gibi birbirinden değişik ve farklı lezzetleri de içeriyor.

  Premium Gümüş Serisi Ürün İçeriği

   

  Saraymar lokum kutusu, evlere şenlik ve bayram havası getiren ürünlerdendir. Her türlü ikramda ve kutlamada en lezzetli anıları biriktirmenize yardımcı olan bu geleneksel tat doğallıkla birleştiğinde çok daha mükemmel bir hale geliyor. Lokuma tadını veren en önemli etmen içeriğinde kullanılan malzemelerin lezzeti ve kalitesidir. Bu nedenle Saraymar olarak bütün lokum ürünlerimizde en doğal ve katkısız malzemeleri kullanıyor, Türk Gıda Kodeksi’nin bütün gerekliliklerini uyguluyoruz. Böylelikle sizlere en taze ve lezzetli lokum çeşitleri sunuyoruz.

   

  Farklı lezzetleri aynı anda deneyimlemek ve lokum lezzetini sonuna kadar yaşamak isteyenler için ideal ürünlerden olan premium gümüş serisi, geleneksel Türk lokum lezzetini sunuyor. Bu lokum kutusu içerisinde spesiyal gül lokumu, gül yapraklı lokum, zereşkli lokum ve narlı fıstıklı lokum olmak üzere 4 farklı lokum çeşidi bulunuyor. Toplam 24 lokum parçasından oluşan bu geleneksel kutu, şık tasarımlı kutusuyla da öne çıkıyor.

   

  Premium Gümüş Serisi Saraymar’da

   

  Saraymar olarak lokumun kültürümüzdeki yerini ve değerini her zaman en doğru şekilde yansıtmaya çalışıyoruz. Bu nedenle en doğal ve taze halde hazırladığımız farklı çeşitlerden oluşan lokum kutusu seçenekleriyle lokum aşkını toplu halde sunuyoruz. Antep fıstıklı lokum, kadayıf lokum, klasik lokum gibi birbirinden farklı lezzetleri internet sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve kapıda ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.