Saraymar

Siirt Fıstığı

Ürün Kodu : 412
74,90 TL
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi
:
18.05.2022
kapidaodeme2.png (11 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • SİİRT FISTIĞI

   

  Genelde fıstık üretimi Antep ile özdeşleşmiş olsa da, aslında Siirt de Türkiye’de fıstık üretiminin gerçekleştiği önemli bölgelerden biridir. Siirt fıstığı, antep fıstığına göre daha iri ve daha olgun bir fıstık türüdür. Antep fıstığı daha küçüktür ve Siirt fıstığına göre daha silindirik bir yapıdadır. Antep fıstığının rengi açık yeşilken, Siirt fıstığının rengi daha koyudur. Eğer siz de uygun Siirt fıstığı fiyatı ile bu ürünü almak isterseniz, firmamız üzerinden 300 gramlık paketler halinde dilediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.

   

  Siirt Fıstığının Faydaları

   

  Antep fıstığının gölgesinde kalmış olsa da, Siirt fıstığı da en az antep fıstığı kadar değerli bir fıstık türüdür. Aynı zamanda Siirt fıstığı fiyatı, antep fıstığına oranla daha düşüktür. Antep fıstığı ile mukayese edildiğinde, Siirt fıstığının yağ oranı daha düşüktür. Düşük yağ oranına sahip olması bu fıstığın insan sağlığı açısından daha faydalı olduğunu gösterir. Siirt fıstığı içerisinde demir, kalsiyum, potasyum ve fosfor bulunur. Bu mineraller antep fıstığına oranda Siirt fıstığında daha fazla olduğundan, vücudun ihtiyacı olan bu mineraller daha az tüketilerek Siirt fıstığından alınabilir. Ayrıca kolesterol hastalığı bulunan insanların Siirt fıstığı tüketmesi önerilir. Fakat unutulmamalıdır ki, her şeyde olduğu gibi, Siirt fıstığının da aşırı tüketiminde ortaya olumsuz sonuçlar çıkabilir. Bu yüzden kararında tüketilmelidir.

   

  Siirt Fıstığı Fiyatı

   

  Türkiye’de antep fıstığının reklamı daha fazla yapıldığı için, Siirt fıstığı ülkemizde daha az bilinir. Daha iri ve daha olgun olan Siirt fıstığı fiyatı, antep fıstığına oranla çok daha düşüktür. Eğer siz de uygun Siirt fıstığı fiyatı ile bu ürüne sahip olmak isterseniz, hemen firmamızdan tek tık ile sipariş verebilirsiniz.

   

  Siirt Fıstığı Saraymar’da!

   

  Eğer siz de Saraymar güvencesi ile Siirt fıstığı satın almak isterseniz, bu artık mümkün. Saraymar hızlı kargo yöntemi ve kapıda ödeme imkanı ile müşterilerine kusursuz hizmet vermeye devam ediyor. Siz de sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşamak, kaliteli ürünlere uygun fiyat avantajları ile sahip olmak isterseniz, bunun için yapmanız gereken tek şey firmamızın internet mağazasını kullanmak.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.