Saraymar

Sütlü Gökkuşağı Madlen 275 Gr

Ürün Kodu : 421
39,90 TL
Çikolatalar, buz aküsü koyularak strafor kutuda gönderilmektedir.
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi
:
24.09.2021
kapidaodeme2.png (11 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • SÜTLÜ GÖKKUŞAĞI MADLEN 275 GR

  Ürün ismi: Sütlü Gökkuşağı Madlen 
  İçerik: 25-30 
  Adet Sütlü Madlen Çikolata Bulunmaktadır.
  İçindekiler:
  Alerjen Uyarısı:
  Muhafaza Şartları:

   

  Madlen çikolatalar tüm dünyada sevilerek tüketilen çikolata ürünlerinden. Dünyanın neresine giderseniz gidin, bitter ya da sütlü madlen çikolata ile ve başka madlen çikolata ürünleri ile karşılaşmanız mümkün. Kare formda bulunan bu çikolatalar aynı zamanda kalıp sütlü çikolata kategorisinde yer alırlar. Hem küçük olmaları, hem de şık görünmeleri sebebiyle pek çok amaçla kullanılabilirler. Örneğin herhangi bir açılışta, bayramlarda, kahvenin yanında, hayır amaçlı dağıtmak için ya da hediyelik olarak madlen sütlü çikolata tercih edebilirsiniz. Siz de şimdi hemen Saraymar’ın leziz sütlü gökkuşağı madlen çikolatalarından en az 300 gram olacak şekilde, istediğiniz kadar sipariş edebilirsiniz.

   

  Sütlü Madlen Çikolata Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Sütlü madlen çikolatalar, pek çok çikolatanın aksine biraz sert çikolatalardır. Fakat ince olmaları sebebiyle kolayca kırılır ve ağızda muazzam bir şekilde dağılırlar. Saraymar’ın gökkuşağı sargılı sütlü madlen çikolata ürünü, bugün piyasada bulunan kalıp sütlü çikolata ürünleri arasında çok önemli bir yere sahiptir. Kahvenin yanında ve bayramlarda, çocuklara dağıtırken ya da bir etkinlik sırasında afiyetle tüketilirler. Dolayısıyla siz de şimdi bir gökkuşağı madlen sütlü çikolata sipariş edebilir ve bu lezzete ortak olabilirsiniz.

   

  Bu çikolata içerisinde çikolata yapımında kullanılan tüm malzemeler yer alır ve bu malzemelerin tamamı Türkiye’nin en kaliteli malzemeleri arasından seçilmiştir. Dolayısıyla ortaya çıkan sütlü madlen çikolata ürünü de kaliteli olur. Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilen madlen sütlü çikolata, domuz yağı ve türevleri içermez. Saraymar’ın bugüne kadar ürettiği hiçbir kalıp sütlü çikolata içerisinde söz konusu ürünler bulunmaz.

   

  Gökkuşağı Sargılı Sütlü Madlen Çikolata Saraymar’da!

   

  Saraymar farkı ve kalitesi, bugün tüm Türkiye’ye yayılmış durumda. Çünkü artık Saraymar’ın internet mağazası üzerinden istenilen ürün sipariş edilebiliyor. Hem de kapıda ödeme imkanı ve aktif müşteri desteği ile birlikte. Siz de Saraymar’ın bu leziz ürünlerine tek tıkla ulaşmak isterseniz, şu anda doğru noktada bulunuyorsunuz. Aynı zamanda sipariş ettiğiniz ürünlerle ilgili olarak yaşadığınız her türlü sorunda, elinize geçen ürünleri iade etme ve değiştirme hakkınız bulunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.