Saraymar

Yerli Çiğ Badem

Ürün Kodu : 21
59,90 TL
Yerli Çiğ Badem
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • YERLİ ÇİĞ BADEM

   

  Mucize besin olarak bilinen badem besin değerleri açısından oldukça zengin bir kuruyemiştir. Yerel badem ağaçlarından toplanan yerli badem, hem sporcular hem de diyet yapanlar tarafından tok tutma özelliği ve besleyiciliği sebebiyle sıklıkla tüketilir. Tek başına ya da çeşitli tariflerde tüketime uygun olan çiğ badem içi vücuda inanılmaz faydalı bir besindir. İthal bademe göre daha uygun olan yerli badem fiyatları Saraymar kalitesi ile piyasanın oldukça altındadır. Yüksek protein değerlerine sahip olan çiğ badem içi ürünlerini Saraymar farkı ile hemen sipariş vermek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


  Yerli Çiğ Badem Ürün İçeriği

   

  Kendi topraklarımızda yetişen bademlerin toplanması ve kabuklarından arındırılması ile elde edilen yerli badem, hem faydalı hem de doğal bir üründür. Toprak kokan bu taze lezzetin standart bir görüntüsü olmaz. İlaçsız ve katkısız olarak yetiştiren badem ağaçlarından toplanan badem içi ürünlerinin hiçbiri aynı boyutta olmaz. Çünkü bir ürünün doğallığı sahip olduğu sıra dışı ve farklı şekilden anlaşılır. Çiğ bir ürün olan yerli badem fiyatları bu nedenle ithal badem çeşitlerine göre daha ekonomiktir.

   

  Kabuğundan ayrılırken bile özel çekiçler kullanılan taze yerli badem, Saraymar kalitesi ile sofralarınıza geliyor. tatlı ve yemek tariflerinde kullanabileceğiniz çiğ badem, ara öğünlerde avuç avuç tüketmeye de uygundur. Beyin sağlığını korumaya ve kolesterolü dengelemeye birebir olan en taze badem ürünlerini Saraymar adresinden hemen istediğiniz miktarda sipariş edebilirsiniz.

   

  Yerli Çiğ Badem Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Kavrulmadan tüketilen çiğ badem içi sağlık açısından pek çok faydaya sahiptir. İçindeki yüksek besin değerleri sebebi ile ara öğünlerin ve sağlıklı yemeklerin vazgeçilmez bir parçası olan çiğ bademleri kuru ve serin bir ortamda saklamanız önerilir. Vakumlu ambalajlarla gönderilen yerli çiğ bademi güneş görmeyen bir yerde uzun süre aynı tazelikte saklayabilirsiniz.

   

  Yerli Çiğ Badem Saraymar’da!

   

  Kuruyemişler arasında sağlıklı olması ve erişilebilirliği sebebiyle en çok tercih edilen ürünlerden biri olan yerli badem, en taze ve kaliteli haliyle Saraymar’da! Saraymar yerli badem fiyatları oldukça ekonomik avantajlara sahip bir şekilde kapıda ödeme imkanları ile sunuluyor. Bu taze ve doğal lezzetin siparişini vermek için sizi internet sitemize bekliyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.