Saraymar

Fıstıklı Pekmez Sucuk 500 Gr

Ürün Kodu : 246
84,90 TL
GLUTEN içermez ancak ÇARPRAZ BULAŞMA olabilir.
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi
:
04.07.2022
kapidaodeme2.png (11 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • FISTIKLI PEKMEZ SUCUK

   

  Hem üzüm, hem de antep fıstığı ülkemizde yetişen en değerli iki ürün. İşte bu en değerli üzümlerden üretilen üzüm pekmezi ile, yeni mahsul antep fıstıklarından üretilen fıstıklı sucuk, Türk mutfağının geleneksel ve asla eskimeyen tatlılarından. İnce uzun yapısı ve parlak kırmızı rengiyle bu antep fıstıklı sucuk, hem misafirlerinize ikram etmek için, hem de günlük hayatınızda ağzınızı tatlandırmak için oldukça ideal bir ürün. Bu ürünü isterseniz 500 gram, isterseniz 1 kilo, isterseniz de daha fazla olacak şekilde, Saraymar markası ve kalitesi ile sipariş verebilirsiniz.

   

  Piyasada bulabileceğiniz en uygun fıstıklı sucuk fiyatları firmamız tarafından sunulmaktadır. Saraymar olarak biz, insanların bu ürünleri afiyetle ve sağlıkla tüketebilmeleri için hem uygun fiyatlar sunuyor, hem de Türkiye’nin 7 bölgesine birden ulaştırıyoruz.

   

  Fıstıklı Pekmez Sucuk Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Saraymar kalitesi ile üretilen bu antep fıstıklı sucuk içerisinde üzüm pekmezi, boz fıstık içi ve nişasta bulunur. Üretim sürecinde kullanılan malzemelerin tamamı yerli ve yöresel ürünlerdir. Bu sebeple satın aldığınız her ürün doğal ve organik olur. Saraymar’ın tüm ürünlerinde olduğu gibi bu fıstıklı sucuk ürününde de domuz yağı ve türevleri bulunmaz. Koruyucu madde ya da katkı maddesi kullanılmamıştır. Türk gıda kodeksine uygundur. Glikoz şurubu ve mısır şurubu içermez.

   

  Saraymar olarak biz yerli üretim ağının önemli bir noktasında bulunuyor ve müşterilerimize uygun fıstıklı sucuk fiyatları sunuyoruz. Özellikle piyasadaki fıstıklı sucuk fiyatları baz alındığında, bu ürünlerin fiyat performans olarak son derece iyi oldukları rahatlıkla söylenebilir. Dolayısıyla satın alacağınız bu antep fıstıklı sucuk hem son derece kalitelidir, hem de sizi ekonomik olarak sıkıntıya sokmaz.

   

  Fıstıklı Pekmez Sucuk Saraymar’da!

   

  Saraymar olarak biz, bir yandan Türk mutfağının eşsiz ve geleneksel lezzetlerini büyük bir hizmet aşkıyla ve geleneksel yöntemlerle üretiyoruz. Ürettiğimiz tüm ürünleri Türkiye’nin dört bir tarafındaki sofralarla buluşturuyoruz. Siz de firmamız internet mağazasını kullanarak uygun fiyat avantajlarından, pek çok ürün için ücretsiz kargodan ve tüm ürünler için kapıda ödeme imkanlarından faydalanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.