Saraymar

Badem Şekeri 235 Gr

Ürün Kodu : 130
49,90 TL
Drajeler, buz aküsü desteği sağlanarak strafor kutuda gönderilmektedir.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • BADEM ŞEKERİ

   

  Badem şekeri, gerek bayram günlerinde, gerek kandil günlerinde ya da diğer kutsal ve özel günlerde dağıtılan, bununla birlikte kahvenin ve çayın yanında da tüketilebilecek olan bademli draje ürünleridir. Genel olarak şu an piyasada renkli badem şekeri ürünleri bulunsa da, bunlar arasından en çok tüketilmekte olan beyaz renkli badem şekeri ürünüdür. Firmamızın internet mağazası üzerinden artık 45 gramlık, 135 gramlık ya da 235 gramlık paketler halinde satın alınabilen bu ürün, uygun fiyat avantajları ile Türkiye’nin her noktasında sipariş edilebilir.

   

  Badem Şekeri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Badem şekeri, bademlerin şekerle ve bazen de başka bitkilerle birlikte kavrulmasıyla elde edilen bir şekerleme ürünüdür. Eğer üretilen bademli draje az şekerli olsun isteniyorsa, bu durumda tek kat şekerle üretilebilir. Fakat çok şekerli bademli drajeler iki kat şekerle kavrulur. Firmamızın ürettiği badem şekeri içerisinde yalnızca badem ve şeker bulunur. Eğer üretilen badem şekeri içerisine çeşitli meyve aromaları ya da renklendiriciler eklenirse, ortaya renkli badem şekeri ürünleri çıkar.

   

  Türkiye’de yaygın olarak üretilen badem şekeri, Saraymar markası ile en lezzetli haline kavuşmuş durumda. Bu yüzden piyasada bulabileceğiniz hem en lezzetli, hem de en uygun fiyatlı bademli draje ürünleri, firmamız aracılığıyla hizmetinize sunulur. Türkiye’nin her bir köşesine sipariş verebileceğiniz bu renkli badem şekeri ürünleri, adresinize erimemesi için gerekli tüm önlemler alınarak kargolanıyor.

   

  Badem Şekeri Saraymar’da!

   

  Siz de Saraymar markası ile üretilen en lezzetli badem şekeri ürünlerine artık tek tıkla sahip olabiliyorsunuz. Firmamız güvencesiyle ve Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilen renkli badem şekeri ürünlerimiz, Türkiye’nin önde gelen kargo şirketleri ile hızlı ve güvenli bir şekilde adresinize ulaşıyor. Tüm bademli draje ürünlerimiz için, teslimat sırasında kapıda ödeme imkanı bulunuyor. Bu ödeme işlemleri sırasında isterseniz kredi kartı, isterseniz banka kartı, isterseniz de nakit kullanabiliyorsunuz. Beğenmediğiniz, memnun kalmadığınız ya da hatalı gönderilen ürünler olursa, bu ürünlerle ilgili olarak değişim talebinde bulunabiliyor ya da söz konusu ürünleri koşulsuz şartsız iade edebiliyorsunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.