Saraymar

Sütlü Madlen 275 Gr

Ürün Kodu : 144
39,90 TL
Çikolatalar, buz aküsü koyularak strafor kutuda gönderilmektedir.
kapidaodeme2.png (11 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • SÜTLÜ MADLEN 275 GR

  Ürün ismi: Sütlü Madlen Çikolata
  İçerik: 25-30 
  Adet Sütlü Madlen Çikolata Bulunmaktadır.
  İçindekiler:
  Alerjen Uyarısı:
  Muhafaza Şartları:

   

  Madlen çikolatalar, hem özel günlerin, hem de bayram günlerinin vazgeçilmez çikolatalarından. Aynı zamanda ince ve şık tasarımları ile farklı bir duruşa sahipler. İnce olmaları, tüketirken alınan lezzeti katlıyor. Genelde hiç kimse, bir madlen sütlü çikolata ikramına hayır demez. Bu yüzden de her evde, ister Türk kahvesinin yanında ikram etmek için, ister çocukları sevindirmek için her evde bulunması gereken sütlü çikolata çeşitleri arasında yer alır. Bugün en kaliteli ve lezzetli madlen kalıp sütlü çikolata ürünleri, firmamız aracılığıyla internet üzerinden sipariş edilebilir.

   

  Madlen Sütlü Çikolata Ürün İçeriği

   

  En kaliteli madlen sütlü çikolata, en deneyimli ustaların elinde çıkar. İşte Saraymar Şekerleme olarak biz, bugün en deneyimli ve geleneksel yöntemlere en hakim ustaları bünyemizde barındırıyoruz. Deneyimli ustaların ellerinden çıkmış olan en lezzetli sütlü çikolata çeşitleri, bugün Türkiye’nin neresinde olursanız olun ayağınıza kadar geliyor. Elbette bütün bir üretim sürecinde en kaliteli ekipmanlar ve en kaliteli malzemeler kullanılıyor.

   

  Üretmiş olduğumuz kalıp sütlü çikolata ürünleri içerisinde şu malzemeler bulunuyor: Kakao kütlesi ve kakao yağı, doğala özdeş vanilin aroması, kakao kuru maddesi, emülgatör olarak soya lesitini, tam yağlı süt tozu, ve süt. Bu malzemeler dışında yapay tatlandırıcılar ya da domuz yağı gibi malzemeler üretim sürecine asla dahil edilmiyor. Ayrıca içerisinde süt ürünleri, soya, ceviz ve fındık gibi ürünler içerebileceğinden, bu maddelere alerjisi olan kişilerin dikkatli bir şekilde tüketmesi öneriliyor. Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilmiş olan bu ürünlerin, serin ve kuru ortamlarda saklanması gerekiyor.

   

  Madlen Sütlü Çikolata Saraymar’da!

   

  Türkiye’de kalıp sütlü çikolata çeşitleri arasında en çok tüketilenler elbette madlen çikolatalar. Çünkü hem lezzetli, hem de zarifler. Eğer siz de hemen bir madlen sütlü çikolata sipariş etmek isterseniz, bunun için kullanabileceğiniz en uygun fiyatlı ortam firmamızın internet mağazası. Türkiye’nin her noktasına hızlı kargo yöntemi ile gönderilen sütlü çikolata çeşitleri siparişinde, isterseniz internetten ödeme yapabilir, isterseniz de siparişinizin kapınıza geldiğinde nakit ya da kredi kartı kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.